World of Warcraft - Burning Crusade

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Burning Crusade - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dungeony

Pri uspesnem dokonceni posledniho patra dungeounu se postava /postavy polozi zpatky na mapu do lokace s dungeonem a v dalsim tahu frakce normalne pokracuji se 2 akcemi?Nebo se po dokonceni dungeonu v dalsim kole frakce musi pouzit akce 1 akce na odchod z dungeonu a tim tah postav vychazejich ven z dungeonu konci?
15.6.2014 15:27:28 | Upraveno autorem (porovnej)

wow
After the final stage is defeated, the figures return to the game board and are placed on a region that contains a friendly flight path.

Takže předopkládám, že máš plnohodnotné dvě akce,

16.6.2014 05:11:58 | Upraveno autorem (porovnej)

akce v dungeonu
jsou tu dvě odlišné věci. U akce přesun z dungeonu = odchod bez získání odměny, utratíš 1 akci na ten přesun ven. Jakmile jsi venku = nejsi ve statutu ,,v dungeonu,, a tedy máš k dispozici ještě druhou akci. Říkají to tam celkem jasně - pokud ZŮSTANE postava v dugeonu během nebo do konce kola své strany (ted nevím přesně), má pouze jednu akci. Tz, že pokud budeš uvnitř, tak si můžeš odpočinout, nebo někoho vyzvat a konec - 1 akce. Pokud odejdeš = 1 akce přesun, 2 akce cokoliv na povrchu - oblasti s dungeonem.

Druhá věc je úspěšné dokončení dungeonu jako celku - fáze dungeonu (vyhodnocení patra dungeonu VČETNĚ boje s bossem) se děje po všech akcích tvé strany. Tz., že vlastně akci výzva proti bossovi v dungeonu máš zdarma, respektive se ti tato akce přesouvá do Fáze dungeonu automaticky když zůstaneš v dungeonu (protože máš jen jednu akci v dungeonu, druhou spotřebuje jakoby Fáze dungeonu). No a pokud to dokončíš dobře, tak jdeš také automaticky na povrch - do jakékoli oblasti spřátelené letecké cesty na mapě dungeonu (pokud dungeon v Outlandu, musíš vybrat outladn, jinak Lordareon). To vše se děje po ukončení tahů tvé strany, takže jakmile dokončíš dungeon a přesuneš se do regionu spřátelené letecké cesty, tak stejně tvé akce už skončili a hraje druhá strana. Po ní opět následuje tvoje strana, která má tímto klasicky nové dvě akce v novém kole.

Já jenom úplně nevím proč je v dungeonu akce výzva proti někomu (vím, že PVP nejde). Ale zajímalo by mě proti komu?? Myslel jsem, že je tam jen boss, přisluhovači a odměny. A to vše se vyhodnocuje až ve Fázi dungeonu po všech akcích tvé strany. Kdy tedy mám použít v dungeonu akci výzva, proti komu?? Předpokládám, že postava nacházející se v oblasti s dungeonem se nepovažuje zároveň za postavu ,,v dungeonu,,. Takže mi to není úplně jasné. Ale já to rozšíření ještě nemám fyzicky. Pročetl jsem si tu český návod a čekám na doručení z Německa. Tak uvidíme co zjistím, že tam může nastat za akce :)

28.1.2018 01:35:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu
Cesty osudu
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas