World of Tanks: Rush - Druhá fronta

xxxxxxxxoo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

World of Tanks: Rush - Druhá fronta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Tanks: Rush
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Nikolay Pegasov
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Pochlubte se, kdo už to má?:) Zajímalo by mě, do jaké míry to mění původní ne uplně perfektní pravidla...? :)
15.3.2015 00:29:41

Re: Jaké to je?
Značně :-D. Viz hodnocení.

16.3.2015 10:22:21

jaké to je?
Rozšíření značně pomohlo ne úplně dobře propracovaným pravidlům. Pro fanoušky britské větve nutnost ale i další karty s novými schopnostmi se vydarily a najdou své uplatnění v balíku. S rozšířením rapidně vzrostla herní doba ale na zábavnosti to spíše přidalo. Všem kdo mají základní hru určitě doporučuji a kdo si chce hru pořídit tak určitě s tímto rozšířením. Oproti základní hře je zde daleko větší možnost taktizování ale díky plánování vám to mohou protihráči krásně kazit. Vzhledem k tomu že se mnou hru hraje i manželka nepolibena online verzi a hru si užívá doporučuji i těm kterým jde o zábavnou hru a nemusejí při tom hledět na krásně vyvedené obrázky železných obrů

27.3.2015 13:48:10

Týl
Ahoj . mám takový malý problém , když dávám kartu do týlu, dáfám ji tam lícem nahoru ( tankd jde vidět) nebo ji nepříteli neukazuji a jde do hry zahalená?

5.4.2015 15:28:55

RE: Týl
Není psáno, hrajeme nahoru, páč když si odkládáš kartu z ruky, máš celou ruku vyloženou, takže všichni vidí co si odkládáš. To i když přesunuješ ze základny. Samozřejmě, za další kolo už by si hráči tu odloženou kartu nemuseli pamatovat. Ale asi je to zbytečné schovávat. Každý hraje to svoje co mu přijde a jedna schovaná soupeřova karta mu může být ukradená :-).

5.4.2015 16:56:21

Vybíráme z Bazaru

RoboRama
RoboRama
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas