World of Smog, The: Rise of Moloch

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

World of Smog, The: Rise of Moloch - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: David Rakoto
Christophe Madura
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

tak ako to vidite ti, co ste to uz otestovali. Podelite sa o nejake prve, nasledne druhe dojmy?
16.2.2018 09:54:14

...
pls mohli by ste sa niekto rozpisat ake to vlastne je?
Moja kopia ja navzdy stratena a v ramci preposlania mi ponukli moznost vratenia penazi a tak rozmyslam , ci to radsej nevyuzit na nieco ine.
Samotne preposlanie a mozne nasledne colne konanie ma nelaka kvoli tomu colnemu procesu. Iked mi napisali, ze sa posnazia aby to slo bez neho. No to,mu moc neverim

19.6.2018 08:00:51

Icinko
Tak to je smutné. Já mám hru cca půl roku, ale popravdě jsem se k ní ještě nedostal. Nicméně, kvůli tvojí situaci jsem se rozhodl, že to tento, nejpozději příští týden zkusím odehrát a dát aspoň první dojem.

19.6.2018 08:04:14

to D.A.M.
vdaka za ochotu Urcite sa potesim nejakej "recenzii"
Ono ponukli i moznost dat tie peniaze na nejaky iny projekt.
Mozno je to znamenie ze predsa ist nakoniec na dalsi Zombicide pripadne nieco ine (verim ze ich dalsi projekt by mohol byt MD2 :D)
PS: al to je len moje prianie - nemam ziadne info

19.6.2018 12:13:44 | Upraveno autorem (porovnej)

MD2 ?
To by nebylo vůbec špatné, MD nás hodně baví.

19.6.2018 12:50:36

MD2 nebude (aspon nie teraz)
19.6. uverejene na cmon.com:

Cthulhu: Death May Die will launch on Kickstarter on July 10 at 3 PM EST.

Co by tiez nemuselo byt zle

20.6.2018 10:58:56

Nejen pro Icinko
Tak dneska odehrána druhá hra. Zatím na komplet hodnocení je to velice málo. Takže je to třeba brát s rezervou. Co se týče zpracování, tak je to klasika CMON. Prostě vysoká kvalita. Velké plus vidím i prostředí. Viktoriánský Londýn, známé čtvrtě, známé postavy jako Sherlock, kapitán Nemo atd atd.

Co se týče samotné hry, tak zatím nahráno málo, ale mě se to líbí. Vícero pravidel, ale zůstává to přehledné. Nemesis je sice drobně v nevýhodě, ale pokud začnou Gentlemani používat Ether, tak se Nemesis dostane hodně rychle nahoru. Na konci každého kola se čtou otázky kdo byl zabit, kdo kam došel atd. A i když nakonec prohraješ tak můžeš pobrat spoustu bonusů do dalšího kola.

Při KS verzi máš velkou spoustu postav, bonusů a i kampaní. Určitě je to na spoustu a spoutu hodin hraní. Trošku si ale myslím, že po x hodinách půjde stále o jedno a to samé. Neznám další scénáře, možná budou na čas, možná se něco bude měnit, ale je to vzdáleně podobné třeba Descentu. Descent je sice dobrý, ale po x hodinách tě nudí.

Dle mého je to hra na občasné hraní, tak aby se neomrzela. Určitě ale nelituji, že ji mám.

28.6.2018 00:06:01

Vybíráme z Bazaru

Sanctum
Sanctum
Akt. cena: 621 Kč
Končí za: 11 hodin

Offcanvas