nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Warhammer Quest: Silver Tower

Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

Vítejte smrtelníci... 

  O Stříbrné věži se mezi smrtelníky vyprávějí legendy...  
V každém takovém příběhu se různé skupiny šampiónů, jak dobrých tak zlých, probíjejí skrze neustále se proměnující říši jednoho z devíti Vychrtlých Vyvolavačů Tzeentche. Někteří šampioni spolupracují; jiní bojují jen sami za sebe. Někteří pro sebe hledají u samolibého pána věže dobrodiní, zatímco jiní si přejí pouze zjistit jeho pravé jméno a tím získat moc k jeho zničení. Na jejich záměrech však v legendách nezáleží, šampioni bojují bok po boku, zatímco čelí hrůzám Stříbrné věže, které je zbavují zdravého rozumu. Ohavná monstra musejí být pobita. Zapeklité hádanky musejí být vyřešeny a záhady rozluštěny pod hrozbou smrti,která se vždy vznáší nad těmi, co selžou. V těchto příbězích ti nejlepší šampioni sílí a jejich sláva roste s každou nově překonanou výzvou, až nakonec přivedou samotného Vychrtlého.    Vyvolávače do bitvy a získají bohatství, moc a svobodu. Ale samozřejmě na každý příběh stakovýmto vzrušujícícm závěrem připadá další, který končí šílenstvím a v zoufalství...

Warhammer Quest Silver Tower je desková hra pro dva až čtyři hráče, kteří spolupracují, aby přemohli Vychrtlého Vyvolavače a jeho ďábelské zkoušky. Stejně tak jako hrdinové, za které budete hrát, bude třeba, abyste i vy odložili vaše rozdílnosti a jednali jako tým. Ačkoliv pouze jeden z vás může na konci získat cenu, seberte odvahu! Obyčejné přežití krutých pastí ahádanek, se kterými se setkáte, by mělo být dostatečnou odměnou.

Vaše pátrání vás provede osmi zkouškami. V průběhu každé z nich prozkoumáte spletité cestičky v naději, že najdete velkou komnatu zkoušky, kde budete mít šanci získat fragment mocného amuletu. Jakmile shromáždíte dostatek fragmentů, budete schopní vyvolat démonického pána věže a vynutit si konečné střetnutí.

Legenda o Stříbrné věži

Ať už byli polapeni, přinuceni silou nebo vlákáni do Stříbrné věže, je jen jedna cesta, kterou mohou šampióni odejít. Musejí si proklestit cestu skrz ďábelské zkoušky, obludné obyvatele a smrtelné pasti, aby se zmocnili fragmentů Vyvolavačova pravého jména. Pouze mocí těchtozlověstných slabik může být démon poražen. Vítězní šampioni mohou buď zabít svého trýznitele, nebo od něj mohou vyžadovat mocnou výhodu. Bylo jen málo darů, jejichžpropůjčení bylo mimo dosah moci Vychrtlého Vyvolavače, od nekonečného bohatství a moci až k bohům a k nejhlubším tajemstvím skutečnosti. Ať už byla jejich volba jakákoliv, ti kteří se vrátili ze Stříbrné věže živí, už nebyli stejní, a osud na nich těžce spočíval už navěky... 

Autor: ManlyGuy

Rozšíření hry

Warhammer Quest: Shadows Over Hammerhal (2017)

Popis ještě nebyl vložen.

samostatně hratelné 2 - 5 hráčů od 14 let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)