Vzhůru do podzemí

xxxxxxxooo hodnoceno 116x (Seznam vlastníků)

Vzhůru do podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
IELLO
Autoři: Masato Uesugi
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Má někdo zkušenosti s touto hrou a její znovu-hratelností? Jaký je optimální počet hráčů? A odpovídá herní doba reálu?
10.1.2016 12:26:25

Khal
Za me znovuhratelnost dobry, hral jsem to uz mockrat a neomrzelo. Idealni hrat ve ctyrech, je to vetsi chaos. Ale da se i ve dvou, pak je to trochu taktictejsi. A herni doba sedi, do pul hodinky je to hotove, nekdy i driv;)

12.1.2016 15:34:56

zkusenosti
Souhlasim. Rychla, nenarocna a znovuhratelna sranda. Cim vic hracu tim lepe. Ve dvou je to takove slabsi.

12.1.2016 15:56:39

Dotaz k pravidlům
Nevyčetl jsem z pravidel, kdo jde do podzemí v případě, že je dobrán balíček a nikdo nepasuje. Jelikož v pravidlech stojí, že do podzemí jde hráč, který jako jediný nepasoval, napadá mě akorát možnost, že po dobrání balíčku musí hráči, co už nemohou nic dělat, pasovat a do podzemí jde ten poslední. Ale nevím.. Díky za rady

21.4.2016 22:35:15

Supi
Hrajeme to tak ze ten kdo už nemůže dobrat jde do podzemí.

22.4.2016 06:19:41

špatné vlákno
Šupi: Když máš dotaz k pravidlům, tak k tomu založ nové vlákno v otázkách a nepiš to pod dojmy.
Navíc v otázkách se na to už někdo ptal (ale bohužel tam to vlákno pojmenoval "Ahoj") - takže teď už jsou tady ty dotazy 2, ale jednoduše dohledatelný není ani jeden :(

worel: Tak to asi hrajete špatně - kdo nemůže vzít kartu, tak musí pasovat.

22.4.2016 06:36:15

Durin ma pravdu.
Hráli jsme to špatně, tato vyrianta je primo zmíněna v pravidlech. Příště to chce lip číst :)

23.4.2016 02:38:51

Vybíráme z Bazaru

Hvězdokupy
Hvězdokupy
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas