Vládce Tokia - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Heidelberger Spieleverlag
IELLO
REXhry
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Deskohraní

Česká verze hry bude k zahrání na Deskohraní! Budeme tam mít hned několik testovacích kousků a hru budeme samozřejmě vysvětlovat spolu s hermany Deskohraní!;)
5.10.2012 10:22:40

Deskohraní
jj na tuhle pecku se moc těším, viděl jsem jí hrát mnohokrát a nikdy jsem jí nehrál.. O to větší chuť, když jste jí teď vydali v češtině. Už jí mám také objednanou.. Držím palce, letos fakt válíte :-)

5.10.2012 10:49:07

Deskohraní
Tak to se moc těšim. Budete tam už zítra? Moc rád bych to zkusil a na Deskohraní budu asi zítra a pak maximálně jestli se mi poštěstí během týdne.

5.10.2012 10:52:19

Do klubu?
Super, už jsem se bál, že tam nebudu mít co dělat.
1. Je tato hra vhodná do herního klubu. Přemýšlím ještě o Smash up, ale tohle je česky, což je trošku výhoda (nebo spíš nevýhoda - na jazykovém gymnáziu bychom měli podporovat jazyky).
2. A za kolik bude?

5.10.2012 12:18:42

Coewolf
No pokud neselze dodavka, tak to tam zitra urcite bude!;)

5.10.2012 13:16:38

Stepan
Muzes si to tam s nama zkusit;) Podle me je to pro klub idealka, je to svizny, da se to hrat ve velkym poctu lidi... Vsak uvidis;) Doporucena cena 699 Kc, na e-shopech to bude o neco levnejsi...

5.10.2012 13:17:50

aneken
Díky, že jste Vládce Tokia přivezli. Je to super věc...jenom mě trochu mrzí, že ještě nejde pořídit:) a taky díky moc za vysvětlení Stanice paranoia (aspoň podle fotek tady u různejch her mám pocit, že jsi to byl ty). Je to taky super hra. Začnu vás víc sledovat;)

7.10.2012 15:40:17

Tokio
Veliké překvapení. Na první pohled to vypadá dobře. Pak člověk zjistí pravidla a říká si, že to nemůže fungovat. Následující hodinu a půl lítají kostky, neslušná slova i agresivní gesta vzduchem. Za tu doby každý chvilku tahá pilku a tak jsou vlastně všichni spokojení. Skoro by to chtělo nějaký systém bodování pro řekněme 5 her. Kdo vyhrál 5 bodů, kdo nasbíral nejvíc bodů 3 a kdo vypadl jako první jeden bod - cena útěchy. Tahle hra je opravdu o okamžitém prožitku, bez jakékoli taktiky natož strategie. Absolutní odechovka, tak na úrovni Ligretta. Až na to, že nehrajete za červenou, ale za Kybernetického králíčka.

7.10.2012 18:19:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Coewolf
To jsem rad, ze jsme v hledacku!;) U Paranoi jsem to byl urcite ja, kluci neradi vysvetlujou dlouhy pravidla, takze na me zbyla Paranoia a Mage Knight;) Vladce bouhuzel bude az za par tydnu, my jsme radi, ze jsme na Deskohrani dostali letecky aspon par kousku na vyzkouseni, byla by skoda, kdyby tam nebyl. Dnes vecer jeli v jednu chvili dokonce Vladci na ctyrech stolech;)

8.10.2012 01:33:40

Vládci
Taky se přidávám k Vládci oslněným. Parádní pecka na 10-15 minut se skvělým tématem a vtipnýma kartama. Právě jejich rozličnost je největší plus hry. Už kvůli atmosféře a ilustracím na mě hra působila příjemně anarchisticky a navíc jsme ji nemohli přestat, díky její krátkosti, hrát. Jediný co mě trochu děsí jsou obrovské kostky, díky jejichž zvuku při hodu na stůl asi nebude možné hrát hru doma po desáté hodině, natož třeba v hospodě typu Železná Sparta po prohraném zápase.

8.10.2012 08:19:00

Stepan, Lomikar
To jsem kluci rad, ze se libi;) Ja to mam desne rad. Dokonce tak, ze kdyz jsem to vcera lidi ucil, tak jsem neodolal a vetsinou si s nima i zahral;)

8.10.2012 12:30:30

Body/krvavá lázeň
Po třech krvavých a brutálně agresivních hrách jsem se bál, že výhry na body nelze dosáhnout a tudíž všechna čísla na kostkách jsou úplně zbytečná. Ale potom se to hned dvakrát podařilo Důvodem bylo velké karetní opevnění. Holt tu hru asi někdo vážně testoval.

8.10.2012 12:38:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Gambit Hero pack
Marvel champions Gambit Hero pack
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas