Unlock! Úniková dobrodružství

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Unlock! Úniková dobrodružství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, logická, úniková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alice Carroll
Cyril Demaegd
Thomas Cauet
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Squeek & Sausage

obecně - bez spoilerů!!!
17.3.2017 09:32:54 | Upraveno autorem (porovnej)

včera odehráno
Velká legrace :D Zatímco doposud byly scénáře v podstatě realistické a reálné, zde se přenesete do světa kreslených animáků se vším všudy. Animáky jsou občas absurdní (vzpomeňte si na nějaké epizody z Itchyho & Scratchyho...) a je tedy jasné, že se absurdností dočkáte i v tomto scénáři. Lepší o tom moc nepřemýšlet, naladit se na podobnou vlnu a užít si to :D

my: 76 minut a 5 nápověd

17.3.2017 09:37:36

Myšku jsem do té hodiny málem dala :) a je vtipná. Zatím s jednou nápovědou, protože se mi podařilo špatně vyhodnotit odkaz na jedné kartě, nicméně mi to dalo jinou kartu (po appce sahám jen pro stroje a kódy, kdy je to nutné), což mě totálně zmátlo :D a teda ještě, že tam ty nápovědy jsou. Jinak hladce a na pohodu, a nakonec megazásek na posledním kódu. Zatím jsem na tu kartu čuměla 10 min a netuším, kudy do toho, tak to zkusím odložit a vrátit se k tomu s čistou hlavou. Tady naopak nápovědu nechci, uvidíme, za jak dlouho rezignuju…

11.8.2021 11:55:20

celkom fajn, pacilo sa mi to ovela viac ako labak predtym…

posledna hadanka je dost ulet, nemam rad take EXITovske…

by ma zaujimalo ci to gwendoneth dala nakoniec bez hintov, myslim ale ze moj koment jej napovie velmi vela…

odohral som zatial co sa tyka unlock prve 2 z tohoto a komplet heroic, najviac sa mi pacili sherlock, alice wonderland a toto, nepacili sa mi coin (vhod minci) a labak

 

23.10.2021 01:41:12

Vybíráme z Bazaru

Euphoria
Euphoria
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas