Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednávka - Fleet movement stands

V blízké době (cca do 14 dnů) budu dělat objednávku na podstavce pro flotily do TI... k vidění zde:

http://boardgamegeek.com/image/1042347/twilight-imperium-third-edition?size=large

pár lidí už se mi ozývalo, že by je také chtěli, takže pokud se bude někdo chtít k objednávce přidat, tak se tu ozvěte... objednávat je budu odsud:

http://www.litko.net/products/Fleet-Movement-Stands.html
14.8.2011 15:04:20

hmm
Tak to si jeste rozmyslim, ta cena me trosku prekvapila ... Pro 6 hracu aby clovek vzal aspon 6 baleni, tj 48$, nepocitaje postovne, a clo s dph od nasi mile eu.. vyjde to draz jak cela hra

14.8.2011 16:18:27

Siaron
Stojánky by byly fajn, ale ta cena není nic moc. Je pravda, že ten systém bez lepení vypadá fajn, ale s poštovným a clem vyjde 1ks stojánku přes 50,- Kč. Nebylo by levnější si to tady vyrobit?

22.8.2011 08:47:43

rbx

Thales a Siaron
Litko je snad nejdrazsi firma na komponenty do her. Asi tomu bude odpovidat i kvalita. Ja jsem se o stojanky zajimal pro draky v Nerathu a daval jsem tam do diskuze i link na jeden obchod v UK, kde je maji za pakatel. Takze pokud chcete levnejsi variantu, tak se kouknete do diskuze u Conquest of Nerath.

22.8.2011 11:50:18

rbx
Díky za tip, ale mít ty lodě na jednotlivých podstavcích by asi bylo peklo a vyšlo by to ještě dráž. Stejně tak navrtávání modelů, nevím, zda by se něco nerozpadlo. Ty zvýšené hexy jsou z mého pohledu sofistikovanějším řešením. Spíš by asi stálo za to porozhlédnout se, jestli něco podobného neudělá někdo levněji než Litko. Táta známého je sklář, zkusím se ho zeptat, zda by byl schopen něco takového vyrobit a za kolik. Pokud vás něco napadne, tak taky čile zjišťujte. ;-)

22.8.2011 12:25:54

..
chalani, neblaznite.. ved su firmicky (v PH xy), kde sa plexy-vyrezky daju jednoduco dohodnut (ak to zrovna nemaju ako odpad, ine ako hexove)
..a tam maju aj plexy-palicky, rozne priemery, ked nie zrovna kovove stojanky (co by navsteva baumaxu za par korun)
potom staci uz len polhodka s vrtackou a/alebo lepidlom.. ved to sa da na kolene pomaly;)

22.8.2011 12:52:09

...
pokud někdo objeví levnější variantu, tak budu rád, ale jinak si to asi objednám tak jako tak... do vyrábění vlastních stojánků se mi popravdě moc nechce...

22.8.2011 17:48:24

Permonick
Ne sám si vyrobit, to bych puknul i já. Spíš zjistit, zda by to u nás vyrobili levněji, bez poštovného a cla. ;-)

22.8.2011 20:05:05

mate?
Jsem tu narazil na tuhle diskuzi - jak to tedy nakonec dopadlo? Koupil to nekdo?

1.4.2012 20:46:13

sydo
nakonec dostali prioritu jiné nákupy, ale na seznamu to pořád ještě mám... zatím souboj pořídit si novou hru nebo stojánky vyhrává nová hra :D

1.4.2012 21:17:46

:-)
Já už si vyrábím vlastní :-)

2.4.2012 10:10:50

clo?
Uz je to dlouho a lehce mimo tema, ale v ramci nasi mile EU se clo rozhodne neplati.:-)

18.3.2015 21:54:58

Vybíráme z Bazaru

Revolver + 2 rozšíření, Brno
Revolver + 2 rozšíření, Brno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas