nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Train Heist

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: kooperativní
Čeština:
Vydavatelé: Tower Guard Games
Autoři: Sean D. MacDonald
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Šerif to tentokrát opravdu přehnal. Vozí se svými bohatými kamarádíčky po krajině, zatímco okolní města trpí chudobou. Je čas mu ukázat, zač je toho loket. Tohle bude největší vlaková loupež a všechen lup rozdáme těm nejchudším.

Train Heist je kooperativní hra, ve které budete okrádat vlak projíždějící krajinou. Lup z vlaku budete vozit do okolních měst, ale pozor, pokud vlak projede městem před tím, než do něj dovezte nějaký lup, budou vám obyvatelé tohoto města chystat oprátku.


Průběh hry:

Hráč má ve svém kole k dispozici 4 akce, které může využít k pohybu po herním plánu, nasednutí na vlak, vyskočení z vlaku, předání lupu městu nebo přehození výhybky.

Po provedení 4 akcí dojde k pohybu vlaku. Pokud vlak skončí na políčku s hvězdičkou, musí hráči odkrýt další kartu události (pokud karty události došly, hra končí a hráči prohráli). Pokud vlak skončí na políčku s městem, vyzvedne veškerý lup, který byl ve městě. Pokud ve městě není žádný lup, posouvá se žeton oběšence (třetí posun znamená konec hry).

Za každý lup předaný do některého z měst získávají hráči jeden bod. Pokud hráči získají dostatek bodů (dle obtížnosti), hra končí a hráči vyhráli.

Autor: HappyCerberus