Tiny Epic Western

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Western - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Asi na kluky z Rex her - česky budete vydávat?
17.2.2017 06:15:13

Tarnow
Máme to výhledově v plánu, je to fakt hezký díl. Když byl první print, nebyly love, teď nám Michael doporučil jít do Questu, protože ho tiskne 20000 pro sebe a může nám dát lepší cenu (ceny printu v Číně děsně rostou, třeba reprint Království byl o dost dražší než první print). Takže s reprintem Westernu se zkusíme někdy svézt...;)

17.2.2017 21:56:31

aneken
Ze série jsem hrál zatím dva kousky. Království a Galaxie. Zatímco království mě neoslovilo, tak Galaxie byla jedna z nejhranějších záležitostí minulého roku. Koncept Little Tiny ... je hodně zajímavý a přicházející Quest vypadá víc než dobře, tak jsme zvědav a věřím, že jejich westernový brácha cestu do českých luhů a hájů nájde taky.

18.2.2017 08:21:56

tarnow
Jasný, udelame pro to vse;) Jen tradičně bojujeme s cashflow a letos jsme se navic dost rozmachli a tech her chystame docela hodne;) Ale i s Michaelem jsme se bavili, ze to chcem delat;)

18.2.2017 11:28:01

M

nějaký nový výhled?
Po téměř roce ... nějaké konkrétnější info?

18.1.2018 03:45:19

western

Jak psal aneken jinde, teď se zaměřili na TEZombies. Western by měl být až poté.

22.1.2018 15:00:30

....

Vypadá to nějak s vydáním české verze skoro po roce od posledního prohlášení ?

5.12.2018 22:50:03

.....
opet po roce, je nejaky info k vydani?

27.12.2019 21:56:16

RexHry
Je to spíš otázka na zdejší ID (Aneken, Eyron) kteří jednají za RexHry vydavatelství, ale když se dívám že po MVZombies už nic dalšího neohlásili, tak tipuji že nad sérií asi zlomili hůl. Mechové se údajně moc nepovedli, i když Tactics se profiluje jako nadprůměrná hra.

S přihlednutím k tématu westernu (který se v ČR údajně moc neprodává) bych s CZ vydáním prakticky nepočítal.

27.12.2019 22:35:00

Wolt
Nakonec to dělat nebudeme, sotva stíháme projekty, které mají větší prioritu a mezitím to zastaralo. Mechové jsou zvláštní a Tactics jsou dost specifická hra, ale na dinosaury se chceme mrknout. Bohužel pořád nemáme vzorek.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

28.12.2019 15:12:48

aneken
Takže ani Tactics nemáme očekávat?

28.12.2019 15:45:46

Ahoj, já bych se určitě za vydání více her ze série malých velkých přimlouval. V poslední době jsem jim přišel na chuť, mám tedy zatím jen Galaxie a Dobrodružství a obě skvělé. Podle prvních informací se mi líbí i Piráti, Dungeons a právě i Western. Zákazníky by si to asi našlo, ceny prostě dneska rostou u všech komodit. Já úplně nesouhlasím s názorem, že hry zastarají a jsou out, některé samozřejmě ano, ale je plno her, které si rád zahraju, i když jsou staré třeba 20 let. Petr.

31.7.2022 08:10:57

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds – Thorns of the Briar Queen
Warhammer Underworlds – Thorns of the Briar Queen
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas