Time of Crisis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Wray Ferrell
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Dojmy
16.7.2017 11:35:22

Po první hře (tři hráči)
Tak velice pozitivní zážitek. Potvrdilo se, že přes relativně jednoduché pravidla hra není primitivní, hráč má vždy nad čím přemýšlet a o čem rozhodovat.

Přitom se vše odehrává ve svižném tempu s rozumnou časovou prodlevou mezi jednotlivými tahy hráče.

16.7.2017 11:38:43

Dojmy
Jakožto jeden z těch tří hráčů plně souhlasím. A i když jsem výrazně prohrál, bavil jsem se fakt dobře. Jednoduchá a poměrně intuitivní pravidla, člověk tak nějak celkem i tuší, co má dělat, aby dostal nějaké body a hra je fakt svižná. Ta tříhráčová partie trvala cca dvě až dvě a půl hodinky a rozhodně jsem se nenudil. Downtime naprosto v pohodě.

16.7.2017 11:45:17

Must Have
Díky za info. Na tuhle hru se už dlouho těším. Až teda přííde na svět her.

18.7.2017 17:27:08

Hodně se těším
na hru ve čtyřech, myslím, že to bude ještě o fous lepší.

Samozřejmě si to člověk musí ještě párkrát zahrát, ale mám silné podezření, že tahle hra by se uživila i v češtině.....

18.7.2017 21:54:35

Druhá hra ve třech
Opět výborný zážitek.

Hrálo se o trochu déle - tentokráte jsme poctivě čekali s crisis rollem na výběr karet předchozím hráčem. Varianta současného řešení krize a výběru karet mi zatím přijde lepší.

Každopádně se ukazuje, že brzké obsazení Císařského úřadu přináší hráči významný náskok.

21.7.2017 09:32:25

První hra ve čtyřech
Řekl bych, že o fous lepší než ve třech.

Odehráno za hodinu a tři čtvrtě.

31.7.2017 00:32:16

Hraní
Ve čtvrtek budeme hrát ve čtyřech. Potom také přidám svoje hodnocení, ale už se těším.
Vypadá to určitě zajímavě. :-)

31.7.2017 11:13:08

První hra ve čtyřech
Včera jsem hrál svou první partii Time of Crisis.
Jedná se podle mě o poměrně jednoduchou a určitě na GMT rychlou hru. I s vysvetlovanim jsme hru zahrali za cca 3 hodiny.
Asi to nebude pro mě top hra, ale určitě si ji rád znovu zahraji. Přece jenom nejde hru úplně hodnotit po jedné partii.

4.8.2017 08:20:38

První hra
Ahoj,

včera jsme dali první hru ve čtyřech a musím říct, že všem hráčům se to dost líbilo. Příště už budeme přesně vědět, co a jak, takže se moc těšíme. Hra odsýpá a svrhávání císaře je opravdu zábava. Pro mě jedna z nejlepších her za poslední dobu.

Odehráli jsme to zhruba za 4 hodiny i s vysvětlováním pravidel.

29.10.2017 10:12:40

Do třetice...
Ahoj,

po třetí hře už si snad mohu dovolit říct, že se jedná o vynikající kousek. Ukazuje se, že nelze nic podcenit. Ovládnutí čtvrté provincie a uzurpování císaře alespoň na dvě kola dá hráči dostatečný náskok k dosažení vítězství. K tomu, aby se tak nestalo, je potřeba diplomacie a společnému spiknutí, což je však velmi složité. Všelijaké zvraty jsou důležitou součástí hry.

Jediné, na co jsem stále nepřišel, je přínos odstraňování karet za tři body. Stále nám není dost jasné, zda-li se to vyplatí. Z mé zkušenosti bych řekl, že spíše ne. Mám pocit, že kdyby to stálo body dva, dalo by se to považovat za strategické rozhodnutí, které Vás nezpomalí. Je ale pravda, že jsme hráli na padesát bodů. Možná, že při hře na šedesát bodů, to ještě přehodnotím.

14.11.2017 22:06:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sidereal Confluence - Bifurcation
Sidereal Confluence - Bifurcation
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas