Jízdenky, prosím!: Evropa

xxxxxxxxoo hodnoceno 612x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím!: Evropa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tipy, triky:)

Používáte někdo obaly na kartičky??
26.12.2009 21:14:41

Ochrana karet...
Všechny karty mám zalaminovány a navíc mám koupený náhradní balíčky (lze je pořídit přímo na webu DoW)

26.12.2009 23:01:05

proč obaly ?
Dost si nedovedu představit, že bych měl vagonky a lokomotivy u TtR zapytlíkované. Vzhledem k tomu, že se ty karty furt točí, tak by mi to dost vadilo. Jasně karty bych měl pak jako nové, ale k čemu to je, když se s tím pak blbě hraje. Připadá mi to jako když má někdo přehozy v obýváků přes sedací soupravy a navíc se na to může sedat jenom když přijde návštěva. Sedačka je sice pak jako nová, ale k čemu to je když se nepoužívá. Myslím, že se ty karty během hraní nezničí až tak aby byly nepoužitelné. A i kdyby jo, tak si raději koupím nové. Shodou okolností k TtR se koupit dají.

26.12.2009 23:03:26

re
Taky si moc nedokazu predstavit jake by to bylo. Jak je to se zasilanim her a doplnku z DoW

26.12.2009 23:13:25

?
Obaly mi taky prijdou divne. Karty jsou dost kvalitni na to aby se osoupali. A treba tickety se tolik neprotoci a hlavne kdyz si poridis rozsireni pro Evropu, tak dostanes i sadu tech puvodnich.

28.12.2009 09:31:43

PJ

VasekVydra
Ano, sady původních a v ještě hezčí grafice :-) už jsem sem nahrál obrázky, tak snad je rbx brzy schválí.

28.12.2009 09:44:55

to PJ
JJ uz to taky mam. He, zrovna jsem si rikal, ze to taky nafotim a nahodim :) Opravdu jsou ty tickety v hezci grafice? Jsem si toho ani nevsiml. Ale je fakt ze jsem to zatim hral pouze jednou.

28.12.2009 10:37:24

rozsireni
Prosim nafot a popis trosku o co jde v rozsireni

28.12.2009 20:12:43

Re: Zeus
Jak je obtizne ziskat ty karty a vagonky ze stranek DoW, kdyz nemam mzinarodni cerditku a ucet na paypalu? :(

15.11.2010 22:27:26

to Habrik
No sám to v takovém případě nekoupíš. Tak když to nemáš, tak prostě buď někoho požádáš kdo to má a nebo požádáš nějaký e-shop s hrami, ať ti to doveze.

15.11.2010 22:54:02

obaly na kartičky
Tak konkrétně v Ticket to Ride obaly používám, i když jinde ne. Jedná se o jednu věc, kterou jsem taky vyčetl někde tady na Zatrolenkách a to je míchání.

Obaly od FFG totiž mají kulaté hrany a lze je tedy míchat postavením dvou balíčků vedle sebe a zatlačením, pokud toto provedu dvakrát, karty jsou výborně promíchané, oproti klasickému míchání.
(Míchání stylem, vezmu dva balíčky, ohnu rohy a nechám je prolnout, nepoužívám z úcty k hernímu materiálu)

19.11.2010 07:32:06

Vybíráme z Bazaru

Hospodský kvíz
Hospodský kvíz
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas