Jízdenky, prosím!: Evropa

xxxxxxxxoo hodnoceno 602x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím!: Evropa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Online hrani

Jak je to s online hranim na webu days of wonder? Myslel jsem, ze staci zadat seriovy cislo co mam na pravidlech hry a budu mit do nej pristup, ale ted to vypada, ze ne. Po 4 hrach si to musim koupit. Mate s tim nekdo zkusenosti?
31.10.2009 00:10:23

Mám pocit...
... že za zadání toho kódu dostáváš kredity a musíš je tuším hned použít na nákup nějaké hry (nebo jiné aplikace)... Když je hned nepoužiješ, tak mám pocit, že ti propadnou.

31.10.2009 00:21:23

hmm
Dostal jsem nejakej kupon na 10% slevu, platnej 1 rok.

Ale ja jsem mel pocit, ze sem nekde cetl, ze kdyz si tu hru zaregistrujes pres ten jejich web dostanes na pul roku vstup do online verze. Ale asi ne :(

31.10.2009 00:32:18

on-line
No bylo to kdysi tak, že po vložení kódu, jsi mohl hrát online základní USA neomezeně s tím, že jsi dostal 10 procent slevu. Mohl jsis a stále můžeš dokoupit ostatní verze.
Bohužel od jistého data tahle vymoženost skončila, takže ti co se zaregistrovali po tomto datu, už můžou zkusit myslím 5 her a utne je to, takže jim nezbývá než si koupit nějakou tu online verzi na hraní.

PS: Já to u jedné registrace stihl, takže si užívám online hraní neomezeně... :-)

31.10.2009 13:16:14

online hra
V tom pripade mi to prijde malicko neseriozne pre tych co nestihli stare podmienky, napriek tomu ze si rovako ako ich predchodcovia kupili original hru za nemaly peniaz.

31.10.2009 16:38:54

njn
Njn, co naděláš, tehdy jsem na to čuměl taky jak puk. A dokonce se nestyděli zatloukat, že ti co se reg dříve, mohou USA hrát neomezeně...

Asi se jim to pěkně rozjelo a tak se rozhodli, že je čas na tom těžce vydělávat...

31.10.2009 16:50:53

Mě to přijde teď lepší...
Dřív to bylo tak, že po registraci kódu jsi mohl hrát tuším všechny hry na půl roku.

Nyní je to tak, že po registraci kódu dostaneš X nějakých kreditů a za ty si můžeš koupit přístup k nějaké online hře/aplikaci nastálo.

Takže z dlohodobého hlediska je nový systém lepší :-)

31.10.2009 18:19:50

Že by...
to opět změnili, protože po vložení kódu jsi dostal slevu 10 procent na pořízení... A mohl jsi hrát jen pár zkušebních her . Od každého rozšířeení myslím max 5x.

31.10.2009 20:08:39

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v kostce + rozšíření Bestiář + inserty
Hrdina v kostce + rozšíření Bestiář + inserty
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas