Jízdenky, prosím!: Evropa

xxxxxxxxoo hodnoceno 612x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím!: Evropa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

která verze je nejlepší pro 2 hráče?

Ahoj,
kterou verzi byste mi doporučili převážně pro hraní 2 hráčů? Evropu, či Ameriku. Dokonce jsem se díval, že již vyšla i Asie. Jde mi o hratelnost, i dobu hraní 60-90 minut je ideál.
Díky
4.1.2017 14:22:50

Pro dva
Pokud bys prošel všechny témata tady, tak nejlepsi Ticket to ride pro dva je Nordic Countries. Což můžu i potvrdit. Mam severské země doma, je to dost těsné, napínavé, konfliktní a jsou krátké i dlouhé tratě. A mapa je krásná.

Jestli se ale rozhodujes pouze mezi klasickým TtR nebo TtR Evropa tak to poradit 100% nedokážu. Hrál jsem obě pouze parkrat v plném počtu a četl jsem, že obě jsou ve dvou hodně nekonfliktní a takové stavení na vlastním písečku

4.1.2017 14:45:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve dvou..
Pro dva to rozhodne neni, jinak jak je napsabo nahore TTR:NC. ja si poridil rozsireni Alvin & Dexter aby to melo trosku smysl :)

4.1.2017 14:52:01

swiss
Ve dvou hrajeme švýcarsko;ale chybí tomu adrenalin jako ve třech.
Ve dvou se nesmí používat obě dvojité tratě;tak je to zajimavější.

4.1.2017 18:36:12

Ve dvou...
... jednoznačně Nordic Countries.
Evropa i Amerika jsou pro více hráčů, ve dvou je to skoro o ničem.

4.1.2017 19:17:54

Amerika vs. Evropa
Napred potvrdim, ze pro dva hrace neni Evropa i Amerika uplne idealni. Pri "spatne nalosovanych" tratich si kazdy muze stavet na svem pisecku a o druhem nebudes ani vedet. Ale jde to hrat. Take bych uprednostnil NC nebo Svycarsko.
Z hlediska Amerika vs. Evropa se mi vic libi Evropa, ktera je herne stejna + dava navic trasy s tunely (mirne ztizeni hry) a moznost nadrazi (mirne ulehceni hry)

5.1.2017 09:14:22

ticket to ride
No evropa je ideální v 4-5 lidech,teď chci zkusit i více lidí.
Abych mohl hrát s manželkou sám,dokoupil jsem asie+švýcarsko.Švýcarsko je super,ale ideální pro 3 lidi,zkoušeli jsme hrát ve čtyřech a to už je opravdu na nervy :+).
Příští tyden mi dorazí nordic a holansko,tak po zahrání ,napíšu jaké je to ve dvou.

P.s. I u švýcarska se může stát,že se ve dvou moc na mapě nepotkáte,ale to záleží na tratích.

8.1.2017 14:13:00

fifipirko
Tak po dvou hrách Nordic ,málem rozvod :+) naprosto super pro dva hráče.

10.1.2017 21:57:01 | Upraveno autorem (porovnej)

bastacka
:)
díky za info, již jsem sháněl,ale je všude vyprodaný, prý to bude trvat několik měsíců.....
tk jdu čekat :)

11.1.2017 16:58:28

nc
Ja koupil poslední kus co byl na Ebay v normální ceně.

11.1.2017 19:34:47

Vybíráme z Bazaru

MonstroCity
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas