nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Thunderstone: Doomgate Legion

Rozšíření pro hru: Thunderstone
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Mike Elliott
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Po staletí skrytá Legie Brány Osudu střežila Kámen Lakoty před okolním světem. Kult této tajuplné rasy střeží tajemství Kamene, chrání jej a uctívá. Jsou jeho šampióni, jeho strážci, ochránci. Je na tobě, abys je porazil!

Druhá expanze hry Thunderstone s názvem Doomgate Legion do herního světa přináší spolu se sektou morových druidů a s dalšími novými nestvůrami také Kult Brány Osudu, který stráží jeden z kamenů – Kámen Lakoty – po celá staletí. Ti všichni stojí v cestě hrdinům, kteří rozpoutají hon na třetí Hromový kámen!

Kromě toho rozšíření Doomgate Legion přináší dva zcela nové typy karet: Služebníky a Poklady.

  • Služebníky (Mercenaries) si mohou hráči pronajímat ve vesnici, aby jim pomohli v podzemí proti nestvůrám.
  • Poklady (Treasures) pak lze najít po zabití nestvůr v jeskyni a tím si zajistit mocnou podporu pro svou družinu v podobě mystických amuletů, legendami opředených zbrojí a dalších předmětů.

Nestvůry jsou ale připraveny proti hrdinům použít nové, neznámé a hrůzostrašné choroby, které budou představovat nové dosud nepoznané výzvy pro odvážlivce, kteří vstoupí do podzemí.

Kromě toho se můžete těšit na čtyři nové hrdiny, mnoho karet vesnice, pět nových skupin nestvůr. Celkem je v rozšíření více než 300 nových karet.

Autor: černý vlk