This War of Mine: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 500x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vzácne nálezy (SPOILER)

Ahojte, viem, že táto téma už bola nahryznutá v článkoch, ale z iného uhla pohľadu. Chcel by som zozbierať čo najviac vecí od vás, aby som ich mohol hodiť do grafiky.

Potrebujem len: Názov, číslo odseku, farbu, cenu, váhu a na druhej strane by som uviedol špeciálnu vlastnosť. žetonky by boli veľkosti ako vec: píla na 300 papieri na obe strany.

Nechcem dej, len tieto informácie, vie mi niekto poradiť, kde ich zohnať? alebo by ste mi ich sem prípadne na mail uploadli?

Čo Vy na to?

Samozrejme, že po zozbieraní by som ich uploadol sem na zatrolenky...
12.2.2018 17:26:27

super napad
rád pomozem, od teraz si tie veci zacnem zapisovat pri hrani a poslem ti ich ked na nejake narazim. Tlacit sa ta grafika bude na papier a zetony si vyrobi kazdý po svojom alebo ako to planujes dat do hmotnej podoby?
ps: ono tazko ti to niekto vsetko vypise, lebo by musel citat celu knihu pribehov vetu za vetou, rad za radom :) lebo tie epilogy su halabala od 1-2000 vsemozne mozne rozhadzane. Niekto-pochopitelne, sa nebude chciet pripravit o prekvapenia..

12.2.2018 19:12:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky :)
Plánujem to dať na A4 do pdf a každý si vytlačí na aký papier bude chcieť. Ja dávam hry na 300-vkový papier.

No a podoba? Ako som písal:
Predná strana: Obrázok, názov, cena, váha, číslo odseku
Zadná strana : špeciálna vlastnosť

Tlačené by boli obe strany spojené a ty by si si to iba vystrihol, prehol, alebo narezal a prehol a zlepil... Skúšal som dávať tlačiť obojstranne ale je tam posun a nikdy sa nevie aký...

Nechcem to ako žetón na hrubo, nakoľko by to zabralo veľa miesta v krabici...

Nechcem čítať state, preto by som chcel aby kto nejakú vec nájde v hre, nech si ju zaznamená a podá mi informácie, ja to vhodím do grafiky... Myslím, že sa tým zážitok nepokazí takýmto spôsobom.

12.2.2018 19:36:22

Suhlas
Suhlas celkom dobry postup, len skoda ze vacsina origobzetonou bude hruba kartonova a toto bude len papier, ale tych veci je asi ozaj velo a bolo by plno v krabici. Odteraz ti budem posielat po kazdej hre :) Aky budu mat tvar tie zetony? Ono by sa dali nalepit aj na tie prazdne zetony, ktore su na tie nalezy aj origo urobene. Ale to by toho asi bolo malo, neviem kolko ich je v krabici..

12.2.2018 19:59:58

Žetóny v grafike
Tak som hodil pár vzácnych nálezov do grafiky, ktoré sme s borcami:
JAHMANsvk, RESCO a Bilajz86 zozbierali.
Vďaka aj Vám ostatným za čas :)
Avšak po debate s RESCOm váham, či ich sem uploadnúť abo nie...

Kvôli tomu aby si niekto chtiac neskazil hru pri objavovaní novych vecí.

PS: Ako žetonky na kartóne s ochranným náterom vyzerajú parádne :)

Len by som chcel vedieť či by niekto mal o ne záujem...

Nie sú ešte všetky ani zďaleka, ale možno sa veci pohnú...

23.3.2018 19:04:03

Upload
Veď daj názov "SPOJLER - názov súboru"...

23.3.2018 19:40:46

v... ke stažení
Tak už mi to admin uploadol...
Mrknite na tie žetóny...

A ak náhodou máte uložené číslo ďalšieho "Vzácneho nálezu", ktorý sa nenachádza medzi zetónmi... Pošlite mi ho, ak bude času, hodím to do programu a ak nazbieram ďalšiu A4, uploadnem ju sem... Len potrebujem tie čísla...

27.3.2018 22:37:01

LNF

Luxusní práce
Díky!

29.3.2018 23:28:47

Perfektní

Jste machři, vypadá to parádně, díky.

30.3.2018 11:06:20

epilogy
Treba mu hlavne posielat tie epilogy vzacnych nalezov, nech to mame vsetko, staci si to zapisovat pri hre.

30.3.2018 11:56:15

Vďaka
Niekedy je fajn dať nápadom hmotnú podobu :)

PS: predpokladám, že už ste na to prišli sami:

- farebná škvrna pod názvom je farba daného nálezu (biela je špeciál),

- znak akcie ruky - nutné obetovať akciu v úkryte,

- na pravej strane pod názvom je vlastnosť nálezu, aby sa žetón nemusel stále prevracať,

- červený znak nástrojov v ozubenom kolese značí : - na predne strane počet použití
- na zadnej strane akciu použitia

- cena, váha a odsek sú jasné :)

1.4.2018 11:23:19

Kola
Koľko fliaš koly sa nachádza pri vzácnom náleze?

10.4.2018 14:53:18

Vzácne nálezy 02
Tak som odoslal ďalší súbor na upload... Máte tam ďalšiu zásobu žetónov vzácnych nálezov.
03-ka sa už pomaly tvorí, len potrebujem čísla...

18.4.2018 10:41:30

Diky

Jste borci, diky.

18.4.2018 11:18:54

Errata
Našiel som nejaké chyby, opravu uploadnem keď vytvirím Nálezy 03, nechcem žalovať admina reuploadom...

21.4.2018 09:08:35

Nalezy
A v ktorych nalezoch 1 ci 2?

21.4.2018 11:20:12

Oprava
V 02, z jednotky som akurát na radu dal na výber pre dieťa nový obrázok...

22.4.2018 12:01:13

označit jako SPOILER i v seznamu "Ke stažení"

hoj, můj názor je jen jeden názor z kopy, nemusí být identický s většinovým, takže feel free. Graficky to vypadá parádně, to jsem nečekal že si s tím tak moc pohraješ. Fakt, paráda.

A napadá mě za lidi jako já - asi bych i do seznamu souborů ke stažení dal do názvu "SPOILER ALERT" - já dost často k novým hrám stahuju bez přemýšlení vše z BGG a odsud, a a pak se v tom prohrabuju, tak abych věděl, že něco je fakt nadstandard výbava.

23.4.2018 10:57:42

Vďaka
Díky, strávil som pri tom dosť času... Som rád, že sa Vám to páči... To je účel.

A k tomu spoileru.... Nikdy som to doteraz neriešil... Však obrázok v galerii je, tak sa môže každý rozhodnúť či si to vezme, alebo nie...

25.4.2018 14:08:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,
mám jednu otázku, jak přesně funguje "mapa" nálezy co jsou tam napsané si můžu vzít všechny při každé návštěvě, nebo to mám brát, jako zásobu ze které ubírám a už se nedoplňuje. Já to hrál tou první "srabáckou" metodou a bylo to moje první výtězná hra, ale hryže mě svědomí, jestli jsem nepodváděl.

18.5.2018 11:56:36

Vzácne nálezy 03
... zrodila sa 3-ka. Ďalšie Vzácne Nálezy sú na svete. Hádam Vám spríjemnia hranie tejto atmosferickej hry.

Ps: oprava karty Laboratoř je tam tak isto.

PPS: ak nájdete chybu, treba mi to nahlásiť, opravenú kartu prihodím do 4-ky.... ak sa teda do toho dám, bo roboty s tým je ako na kostole :)

23.6.2018 11:00:49

Všetci
Ďakujeme!

23.6.2018 11:30:11

JurAde
.... a né malo. Dík moc.

23.6.2018 14:40:33

díky
Ahoj díky za žetony a pokud budeš pokračovat tak hlásím 461-Odstřelovač
737-Vuko
969-Kniha o bylinkách

2.2.2019 11:07:45

Taky moc díky!
Přidávám se k poděkování. Vypadá to opravdu nádherně! Vytisknul jsem a zatavil a je to fakt parádní. Chtěl jsem se zeptat jestli plánuješ vydávat i další? :) Hrajeme poměrně často, tak bych taky zapisoval a dal vědět, které ti tam třeba doteď chybí.

28.3.2019 20:42:32

Vysílačky

Šedivá, váha 0,cena 10,137

14.9.2019 21:08:30

Vybíráme z Bazaru

Věc (CZ)
Věc (CZ)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas