This War of Mine: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 484x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšírenie-PŘÍBĚHY MĚSTA SUTIN

Ja sa velmi tesim, z dôvodu, ze tato hra je momentalne u mna n.1, co vy? Som strasne zvedavy, co bude expanzia obsahovat, urcite si to pýta nove postavy a viac kariet pruzkumu. Citujem Albi fcb:
"Je nám velkou ctí, že v CELOSVĚTOVÉ PREMIÉŘE můžeme oznámit přípravu rozšíření PŘÍBĚHY MĚSTA SUTIN pro hru THIS WAR OF MINE! Půjde o velkou expanzi se spoustou nových prvků a česká verze vyjde už v rámci prvního printu. Přesnější datum vydání a další informace přidáme na ALBI GAME DAY - 21. dubna v Městské knihovně v Praze ;)"
15.2.2018 15:56:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Albi
Tak jestli se to Albi povede vydat, tak zaslouží jen chválu a doufám, že prodeje půjdou dobře. Tuhle hru mám rád a doporučuji ji, kde mohu.

15.2.2018 16:33:19

ks
http://galakta-games.com/index.php/2018/02/15/first-expansion-for-this-war-of-mine-the-board-game/

Na bgg sa priklanaju k verzii, ze ofiko sprievodný text o oznameni hry, nesie dake naznaky, ze by v rozsireni mal byt aj daky obsah z KS .

"New faces can be seen around the city – the friendly ones at the makeshift market or in neighboring houses, the hostile ones in the night, with blinding flashlights and clubs and knives."
-znie ako takticka expanzia alebo Farmers/Orphans a

"New faces can be seen around the city – the friendly ones at the makeshift market or in neighboring houses, the hostile ones in the night, with blinding flashlights and clubs and knives."
-znie ako Sewers Expansion (stoky)
Galakta sa vyjadrila, ze by sa mali tesit aj majitelia obyc. verzie ale aj KS podporovatelia. Tak uvidíme..

Mate niekto skusenost s KS adonmi ? Ake to je, hlavne ta takticka mapa a ostatne adony? Vela ludi sa vyjadruje ze nic moc..

18.2.2018 10:37:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšíření
Zajímavé. Myslel jsem, že budou postupně vydávat ty KS Addony, nicméně co jsem četl, tak jsou poměrně kritizované, a tak si myslím, že se asi rozhodli trošku změnit strategii. Uvidíme, co tam vlastně všechno bude...

19.2.2018 08:51:45

Vybíráme z Bazaru

Liška podšitá
Liška podšitá
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas