This War of Mine: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 497x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

porovnanie s android verziou

Ahojte, hrali ste niekto aj mobilnú verziu (android)? je medzi stolnou hrou a android verziou nejaký rozdiel? okrem toho je stolná verzia je trošku viac "manuálna" :)
16.1.2018 10:31:12

Porovnání
Ahoj,

pokud vím, tak android a pc verze jsou stejné, takže budu hodnotit jako hráč pc verze a zároveň deskovky. Za sebe můžu říct, že hra je nesrovnatelně lepší, jak pc hra. Ta mě zkrátka nedokázala "vtáhnout" tolik, jako deskovka, možná je to tím, že díky manipulaci s herním materiálem si přijdu víc jako součást příběhu :D
Ovšem ne každý z toho musí mít stejný pocit a takhle z hlavy nelze přesně říct do detailu, v čem se od sebe liší, takže pokud máš nějaké konkrétní otázky, tak se ptej a v rámci možností ti odpovím :)

16.1.2018 20:30:16

Porovnání s PC
Android verzi jsem nehrál, jen PC. U PC verze jsem ocenil nápad, ale nikdy me nevtahla. U deskove verze je vše intuitivni, nejsou tady prostoje, kdy musíš čekat, dokud někdo něco nevykope atd. Je tady elegantně řešeny obchod (ne pokud omyl viz PC). Boj není vázaný na šikovnosti pri kliknutí myši. A hlavně, v té hře se mluví a píše velmi atraktivní příběh. To jsem u PC neviděl.

17.1.2018 13:22:53

Vybíráme z Bazaru

Bitva o hrad Cimburk - nová
Bitva o hrad Cimburk - nová
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas