Terra Mystica - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Feuerland Spiele
MindOK
Autoři: Helge Ostertag
Jens Drögemüller
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo?

Jde to? Zkoušel jste někdo? Dojmy?
21.8.2017 14:06:38

Nevim
Ale tohle pujde:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/terra-mystica-gaia-project-6674/?gatracking=autocomplete
:)

21.8.2017 14:09:15

Solo
https://boardgamegeek.com/thread/904168/solo-variant-terra-mystica

21.8.2017 23:42:41

Morte Pedersen
Narazil jsem na informaci, že Morte Pedersen pracuje na automě pro Terru Mysticu. To by bylo super!!! Protože jestli někdo fakt umí sólo varianty, tak automa factory. A jestli si nějaká hra zaslouží sólo variantu, tak Terra Mystica. Jo, sice
v létě vyjde česky Gaia Project, ale Terra je Terra. Nepovedlo se mi najít, jakou formou to budou vydávat, jestli jako nějaké minirozšíření, nebo jestli vznikne nějaké další rozšíření a součástí něho bude automa. Kdyby někdo cokoli našel, dejte to sem vědět.

22.3.2021 20:16:29

Ahojte, tak automa pre terru mysticu už vyšla. Hrali ste s ňou už niekto? Oplatí sa ju zakúpiť? Vďaka :)

2.5.2022 11:04:17

@-bacil- Tak to je asi dotaz na @MINDOK , jestli budou (vidí ekonomicky smysluplné) lokalizovat Automu pro Terra Mystiku. Ale měli by se vyjádřit ASAP :)

@matej2424 Za tu cenu, za kterou to má Ládínek bych ani moc neváhal. Pokud nebude vyloženě česká verze. Jinak bych raději počkal na českou, když už to mám kompletně česky: https://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/10348/terra-mystica-automa-solo-box-en

 

2.5.2022 15:59:58

Do Mindoku uz jsem psal pred par mesici, neplanuji tohle rozsireni vydat v cestine.

2.5.2022 16:38:28

Tak to rád počujem, že je fajn. Díky :)

2.5.2022 18:23:38

@stady Děkuji za informaci.

@matej2424 Aby nedošlo k nedorozumění, já nevím jaké to je. Já jenom, že za tu cenu to stojí za risk. A jelikož to český nebude, tak to beru v EN. Ale netuším, kdy se dostanu k vyzkoušení. Spíše Automu otestuji ve 2 hráčích. 

2.5.2022 21:57:07

Pro hru 2 hracu je udelana jen jedna frakce, aby nebyl nekdo nemile prekvapen :)

2.5.2022 23:45:18

Tak automa je od Automa Factory, ne? Takže určitá kvalita je zaručená, mají s tím hafo zkušeností, ač asi neudělají nic s tim, že ta mapa je velká a TM není ideální pro hru ve dvou. Všechny ty neduhy řešil a řeší Gaia Project - a to je moje nejoblíbenější sólo hra vůbec, ta Automa tam zastupuje hráče velmi dobře, ač některé frakce automy fungují lépe a některé hůře, i v závislosti na různém setupu. Takže u sóla TM očekávám něco podobného (s mínusem v podobě neměnné a moc velké mapy).

Jinak moje druhé nejoblíbenější euro-sólo je Tapestry a tam je automa od stejné firmy. Taky to tam fungovalo skvěle. Dále pak dělali sóla pro Scythe, Viticulture nebo Na křídlech. 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

3.5.2022 08:51:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas