Temné Znamení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomoc od nekoho v Cthulhu Mythos kovaneho...

Ahoj, doladuju vlastni variantu Elder Signu (na testovani tu mam veru klid:-)) a potreboval bych "nejak" logicky priradit k jednotlivym Prastarym jednotlive Jine svety. Celkem jistej jsem si tim ze ke Cthulhu patri R'lyeh, ale u zbytku nemam vubec ceho se chytit... zde je aspon seznam, aby to pripadni znalci meli snazsi, dikes!

Prastari:
Shub-Niggurath
Ithaqua
Nyarlathotep
Yog-Sothoth
Hastur
Cthulhu
Yig
Azathoth

Svety:
Yuggoth
The Dreamlands
Plateau of Leng
The Abyss
Great Hall of Celeano
R'lyeh
City of the Great Race
Another Dimension

kdyby to byla blbost tak dejte vedet a necham to jak to je zatim - nahodne:-) Dikes...
11.11.2011 13:43:54

Polylux1
Když ono to přiřadit nejde... Prastaří jsou entity žijící mimo prostor (výjimku tvoří Cthulhu a Dagon, ty najdeš na Zemi)

Ale třeba mi-go z Yuggothu uctívají Shub-Nigguratha, ale ten tam taky nesídlí.
Dreamlands, Abyss a Plateau of Leng jsou části jednoho snového světa, přiřadit jim jednoho z pratarých nejde, obyvatelé uctávají všechno možný.

City of Great Race je místo v australské poušti v prehistorii Země a taky není přímo spojeno s některým z Těch druhých bohů...

Another Dimension je jiná dimenze našeho světa

11.11.2011 14:03:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Morthe
Ja si to myslel:-) Jde o to ze v my variante jsou tri brany uz otevreny a musej se, krom sbirani ES do konce hry zavrit (najit v muzeu vchod a vyresit prislusnou kartu) ...rikal jsem si ze bylo hezky tam jednu z nich dat podle "prislusneho" GOO... a asi z toho sejde:D
Dekuju moc za vycerpavajici rozbor!

11.11.2011 14:17:14

Vybíráme z Bazaru

Istanbul Big Box (CZ)
Istanbul Big Box (CZ)
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas