Temné Znamení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk

Ahoj. Četl jsem, že Blackfire má v plánu dotisk Elder Sign. Uvažuji nad koupí této hry, a proto bych se rád zeptal, zda někdo nevíte, jestli dotisk bude obsahovat opravy chyb v původním překladu (pokud tam tedy nějaké chyby byly). Díky.
16.3.2015 15:18:24

taky
o ní uvažuju včetně exp. a taktéž by mě zajímalo, zda tam proběhly opravy v dotisku?

18.5.2015 17:42:46

Chyby v dotisku
Psal jsem Blackfire na Facebook a odpověděli mi, že bohužel jim hlášení o chybách přišlo (oproti jiným hrám) až po zadání dotisku, takže podoba je zcela totožná. Nu, mne to od koupě stejně neodradí. :-)

24.5.2015 17:45:43

tož
ide z wish listu...dik za zpravu!

24.5.2015 20:05:08

Chyby ve hře
Ve hře byla jedna chyba, a to na kartě Kurátor muzea (správně měl být její efekt vyvolán o půlnoci). Ta byla známa okamžitě po vyjití hry a pokud vím, žádná další chyba se neobjevila, nebo se o žádné další aspoň nikdo nezmínil v diskuzích (a zrovna tuhle hru sleduji opravdu bedlivě, vzhledem k tomu, že překlad padá na moji hlavu).

Tudíž prohlášení BF je trochu mimo mísu.

25.5.2015 07:51:37

opravy
Oproti povodnej verzii hry ja som vo svojej CZ vezii opravoval aj karty Temne znamenie a ine svety. Prelepoval som symboly odmien. Ale myslim, ze to bolo podla erraty, nie podla povodnej (eng) hry.

25.5.2015 09:26:58

IggyLK
Máš pravdu, v Unseen Forces byly opravené některé karty ze základu. Proč tehdy FFG nedodalo rovnou upravené karty k základu a jelo se podle starých a špatných, je mi stále záhadou. Každopádně to je rovněž věc, o které se vědělo okamžitě po vydání.

25.5.2015 09:59:15

to IggyLK
Tyto opravene karty jsou pribalene v Unseen forces, takze bud to udelat jako ty a prelepit si to a nebo si holt smichat CJ zaklad s ENG rozsirenim.

25.5.2015 09:59:23

Vybíráme z Bazaru

Euthia: Torment of Resurrection (CZ verze)
Euthia: Torment of Resurrection (CZ verze)
Akt. cena: 4750 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas