Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 489x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření Reaper pro 3rd edici Talismanu

Moje homemade úprava a překlad pro trojku je v sekci ke stažení u Talismanu - Reaper. Snad se bude líbit:)
17.2.2012 18:07:56

Imperator Frog
Udělal si to moc pěkně. Je mezi tím a originálem nějaký rozdíl?

6.8.2012 09:52:16

To vance:
Já to dělal podle originálu 4. edice, takže snad není:) Akorát grafika je daná do starší podoby:)

7.8.2012 17:57:01

to Imperator Frog
Díky, přidělal jsem si to do své 3tí edice a je to opravdu docela zábavný prvek navíc. Nemáš na 3ku ještě další vychytávky?

12.9.2012 16:39:08

Mejlo
Máš třetí edici? Originál nebo home made. Také přemýšlím o výrobě. Hodně se mi líbí...

12.9.2012 19:11:07

Vance
Home made. Přijde mi asi nejhezčí. Pravdou ale je, že 4ku jsem naživo neviděl. Jen obrázky.

12.9.2012 20:34:02

To Mejto
Ahoj, bohužel jsem jen předělal toho smrťáka ze 4y do designu 3ky. Víc nic:) Ale jsem potěšen, že se líbí:)

Já mám také homemade. Možná sem dám někdy fotky. Ale těch x stovek karet dalo zabrat:D

Čtvrtá edice se mi po nějaké době zalíbila (původně se mi moc nelíbila), ale dokud bude anglicky, kupovat ji nebudu. To maj smůlu. Buď ať to vydaj česky pro normální lidi, nebo si jí přeložím a vyrobím sám stejně jako trojku:)

13.9.2012 08:56:13

to all
Prodejte někdo trojku...

13.9.2012 15:14:59

To vance
Ahoj, obávám se, že máš jen dvě možnosti. Koupit za drahý peníze (2. edici jsem nedávno viděl na aukru asi za 2000 vočiček) a nebo vyrobit. Ale 500 karet je 500 karet;)

14.9.2012 00:38:59

to Vance
Sorry, ale věnoval jsem výrobě hodně času a úsilí. Na to abych to prodal, nemám :) I když jsem nad tím jednou přemýšlel, kolik bych si za to asi řekl, kdybych to se pro prodej rozhodnul. Nebyl jsem schopný dojít k nějakému rozumnému číslu :)

*Musel jsem původní odstavec celý přepsat, jak jsem to psal ve spěchu, nedávalo to vůbec smysl :)

14.9.2012 09:17:01 | Upraveno autorem (porovnej)

to all
Máte pravdu pánové,jen sem to zkusil:-)) Mám to komplet v pc,ale ta představa to vyrábět mě děsí. Ještě tak ten plán,to by šlo, ale ty karty,to je běs. No nic...třeba někdy v budoucnu...:-))

14.9.2012 16:15:59

Pravidla pro smrtku ve 3. edici
Planuju si smrtku pridat do treti edice a potreboval bych poradit jak je to s pravidly. Konkretne mi jde o výjimky při pohybu smrtky. Pravidla pro 4. edici pisi:

1) Because it is difficult for both the Boatman and the Sentinel
to refuse anything to the Reaper, he may freely cross
the Storm River at the Sentinel, or from the Temple to the
Tavern (or vice versa), at the cost of a single movement
point for either.

2) The Grim Reaper will not cross the Portal of Power, as he is
already present in the Inner Region.

Prelozit to umim, ale protože neznam 4. edici (poradne zatím ani treti), tak si myslim, ze kvůli rozdilum mezi oběmi edicemi je třeba vety upravit.

Nasel by se znalec obou verzi, kteří by mi poradil?

21.3.2013 21:46:39

to cartas
Nějak nechápu, co máš potřebu upravovat. Ty lokace jsou pokud se nepletu stejný jak v trojce, tak čtyřce (nemám to teď u sebe). Pohyb je jasnej. Prostě si jen vyrob figurku a tabulku a řiď se pravidlama pro Smrťáka z rozšíření Smrťák pro čtyřku. My to tak hrajem a zatím jsme neměli žádný problém, vyjma občasného zapomenutí s ním hýbat:D Moc to řešíš:)

22.3.2013 09:31:14

Vybíráme z Bazaru

The Game: Hraj, dokud můžeš (CZ)
The Game: Hraj, dokud můžeš (CZ)
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas