Tail Feathers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Hra objednána, až dorazí naskenuji karty, ale s překladem nehnu, nejsem zdatný v angličtině, ale o grafiku se postarat mohu. Sice toho mám teď rozdělaného více, ale snad to nějak dám.
Nějaký dobrovolník na překlad karet a pravidel, která jsou dostupná i online na stránkách vydavatele: http://www.plaidhatgames.com/games/tail-feathers
12.7.2016 06:55:06

preklad
Môžem skúsiť ten preklad pravidiel i keď tiež nie som až tak jazykovo zdatný (je to tuším len 18 strán a vyzerá vcelku jednoducho:) Len mám trochu obavy, aby som niečo nesprasil, keďže som sa ešte zatiaľ k Mice and Mystics nedostal a táto hra je z tohoto "sveta" (myslím nejakú zaužívanú terminológiu a tak). Obsahuje hra aj nejaký storybook ako v M&M? Na stránkach je toho poskromne.

12.7.2016 12:45:53

Překlad do ČJ
Taky toho mám rozdělaného víc, ale na překlad této hry se chystám. Mám však mezery v grafické úpravě. Bylo by tedy super spojení, kdyby jsme to doladili spolu. Stáhla jsem si pravidla a některé scénáře, vypadá to v pohodě. Když mi pošleš naskenované karty, můžeme se do toho pustit. Dej vědět, jestli jsi pro.:-)

17.7.2016 14:03:18

Ooops
Už jsem poslal překlad hráči o příspěvek níže. Tak nevím, zkuste se nějak domluvit spolu. Nemám prolém s posláním karet, ale zase by bylo dobré, aby jeden člověk přeložil vše kvůli jednotnému pojmenování věcí.

18.7.2016 17:50:21

Jste oba super!
Díky moc.

18.7.2016 20:25:12

Karty

Ahoj lidi,

tak jsem si vytiskl karty a jsou nějaký divný. Ten formát velkých karet je dělaný v malém. A písmo je možná až moc zbytečně malé. Může to někdo prosíííím opravit :( ? Já hru koupil v domnění že překlad karet je hotovej...

4.12.2017 20:33:44

re karty
Bohužel je to tady uděláno v jpg a ne v pdf (což podle mě pro tisk daleko lepší) - musíš nadstavit tisk bez zmenšení nebo úpravy velikosti - na stránku - podle mě to vychází tak na A3.

5.12.2017 09:53:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Karty
Ahoj, nemůže prosím někdo předělat karty do PDF. V tom JPG je to vážné hodně nepohodlné pro tisk :-(

8.11.2019 12:16:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zázraky přírody
Zázraky přírody
Akt. cena: 230 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas