T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kontrola překladu

Zdravím,
je tu někdo, kdo má doma anglickou verzi, hrál jí a měl by chuť a čas projet český překlad?
Korektury do PDF, odměnou česká verze hry, až bude, případně jiná hra/či hry dle výběru v podobné cenové hladině. Já budu dělat korekturu tento týden, ale přiznám se bez mučení, že jsem hru hrál jen jednou a "prohráli jsme". Pak už se přesouvala k překladateli, takže se nějaké zkušenější kontrolní oko bude hodit.
27.6.2016 10:30:03

...
Nasdílel jsem to na Deskožrouta. Snad se toho někdo chytne teď, a ne den po vydání. :)

27.6.2016 14:46:02

...
EN verzi mám (doma i dohranou :), chuť by byla, horší je to teď zrovna s časem. Jaký by byl termín?

27.6.2016 15:45:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Kontrola
Já základní krabici hrál a dohrál a klidně bych se i zapojil, ale jde o tom jak moc je to časově akutní. Protože času není příliš, takže nějaké superbrzké termíny asi nedávám.

27.6.2016 20:19:40

do pátku
Asmodee nám měsíc nebyli schopni dát deadline a nejednou se ozvali, že včera bylo pozdě.
Když si nebudeme jistí, že je to 100% ,tak to radši odsuneme na další dotisk, ale to taky může být až za rok.
Já nad tím sedím teď, když se někdo přidá se svými připomínkami, tak věřím, že to zvládneme.

28.6.2016 10:00:12

Držím palce
Doufám že se někdo najde protože se mi nechce rok čekat

28.6.2016 10:11:14

...
Pátek je hodně brzy.
Klidně na to mrknu, nakonec to vypadá, že nějaký čas po večerech bude... Nemůžu slíbit, že to určitě stihnu všechno, ale rád pomůžu...

28.6.2016 13:11:17

...
Tak jsem poslal soubory 2 lidem + na tom sedím já, tak to snad zvládneme.

28.6.2016 14:23:48

fuška to byla
Díky, díky, tisíceré díky všem zúčastněným. Bez vás bych to nedal:) Dovolím si to titulků dát ke korekturám tým ze Zatrolených her:)

30.6.2016 15:37:42

No
a to sú tie veci medzi nebom a zemou, ktoré lokalizátori neovplyvnia :). Teraz napríklad to bolo s chybami a tento rok vs. možno byz chýb a na budúci rok. A teraz sa rozhodni :/. Začínam Michalovi nezávidieť tie termínové naháňačky.

1.7.2016 11:11:57

Vybíráme z Bazaru

Catan: Hvězdoplavci
Catan: Hvězdoplavci
Akt. cena: 52 €
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas