Superšpión - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Hobby World
REXhry
Autoři: Alexandr Ushan
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Hru chystáme v češtině, měla by být cca v dubnu 2015;) Jedná se o pěknou hru pro větší komunikativní skupinku hráčů.
7.12.2014 16:19:35

Superšpión
Tak, finální název je Superšpión, data putují do tisku, můžete se těšit;) Mě osobně tahle věcička hodně baví a je to za mě nejlepší hra pro velkou skupinu lidí v minulém roce, tak jsem zvědav, jak se bude líbit;)

22.12.2014 08:38:13

x
Už to chcelo dáko kvalitnú párty hru inú ako postrehovky čo máme doma.. Možno zadovážime do našej party... nice

22.12.2014 08:54:58

Joe

Nejaké novinky?
Duben/Apríl je stále reálny?

22.4.2015 14:29:11

Joe
No samozřejmě se to pozdrželo, místo Číny se to teď tiskne v Rusku a řeší se nějaké certifikace...

23.4.2015 09:27:00

novsie novinky?
nejake nove info kedy by to mohlo byt?

6.7.2015 09:11:09

Tak jak?
Také mne to zajímá. Dozvíme se nějaké novinky kdy to vyjde?

12.7.2015 23:01:44

Prehľad všetkých kariet
Mám výhradu voči preloženej verzii. V origináli je prehľad všetkých kariet na plagáte kde vidno komplet všetky karty v hre (okrem promo Katedrály). V preloženej verzii je len dvojstránka v strede návodu kde kvôli priestoru nie sú zobrazené celé karty ale len orezané náhľady. Pre nových hráčov je to potom dosť ťažké sa ako špión uchytiť. Chápem že sa šetrilo na produkcii ale určite sa to dalo vyriešiť aj inak.

31.8.2015 08:17:10

wordsmith
Co je mi znamo, je to standard vsech nove tistenych verzi. S Hobbyworldem jsme to resili a bylo nam receno, ze to bude v pravidlech. A abych pravdu rekl, ja osobne v tom problem ani moc nevidim, ty prostredi jsou tam spis pro orientaci. Vychazim z toho, ze pro print and play verzi, kterou jsme udelali predtim, nez nam dosly vytistene hry, jsme zadny papir nemeli, odehrali jsme to bez toho, aby spioni vubec seznam meli a nikdy problem nebyl...;)

31.8.2015 09:18:50

wordsmith
Co je mi znamo, je to standard vsech nove tistenych verzi. S Hobbyworldem jsme to resili a bylo nam receno, ze to bude v pravidlech. A abych pravdu rekl, ja osobne v tom problem ani moc nevidim, ty prostredi jsou tam spis pro orientaci. Vychazim z toho, ze pro print and play verzi, kterou jsme udelali predtim, nez nam dosly vytistene hry, jsme zadny papir nemeli, odehrali jsme to bez toho, aby spioni vubec seznam meli a nikdy problem nebyl...;)

31.8.2015 09:18:50

Joe

wordsmith
Naviac k tomu, čo píše Aneken, predpokladám, že sa určite nájde niekto, kto podobný "helper" spraví ako PnP, podľa toho pôvodného...

31.8.2015 11:46:48

Ew

dotlac
Bude dotlac ?

11.2.2020 18:00:40

Ew
Určitě ne, hra se moc nechytla, print jsme prodávali skoro pět let a to jsme hru museli poslat i do slevy...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

11.2.2020 20:56:57

Vybíráme z Bazaru

Cthulhu: Death May Die – Unspeakable Box
Cthulhu: Death May Die – Unspeakable Box
Akt. cena: 3550 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas