Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Sestavení vlastního balíčku v CZ

Ahoj všem
Chtěl bych si ujasnit pravidla sestavování balíčku. Nejdříve si vyberu vyvolávače s jeho kartou rozmístěním jednotek. Poté všechny události, které náleží onomu vyvolávači (dle karty rozmístění jednotek, to znamená, že každý balíček jednoho vyvolávače bude mít vždy ty samá kouzla). Všechny jednotky napsané na kartě rozmístění jednotek + 2 zdi. A pak doplním karty ze stejné frakce do počtu 3 hrdinů a 18 základních jednotek.

Chápu dobře, že v tuto chvíli z karet v češtině si mohu postavit vlastní balíček např. tímto způsobem?
Mám dva stejné balíčky strážců. Vyberu si Seru (Vyvolávač) s příslušnými událostmi. Přidám jednotky podle úvodního rozestavění (zeď, 1 x kaplan, 1 x lukostřelci, 3 x strážní rytíři) + 2 zdi. A teď přidám 3 hrdiny (Kalon, Rachel a Archanděl - protože v CZ jiní nevyšli) a teď můžu např. doplnit do deseti lukostřelců devět a čtyři strážné rytíře? Že bych měl v balíčku pouze úvodního kaplana a více ostatních jednotek? Jde mi o to, jestli můžu kombinovat stejné balíčky. A kdybych si kupoval karty i v AJ, tak můžu kombinovat hrdiny a základní jednotky mezi balíčky second summoner a reinforcement pack? Nepočítám žoldáky.

Děkuji za objasnění.

Jinak také děkuji Mindoku za překlad a bych byl rád, aby společně s Master setem vydal i balíčky s druhými vyvolávači nebo alespoň přídavné balíčky. Přeci jenom hrát v našem mateřském jazyce je pro mnoho lidí mnohem příjemnější :-)
28.6.2015 13:59:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Sestavení vlastního balíčku
Ano, s tím sestavením je to přesně tak, jak popisuješ.

28.6.2015 16:48:05

Vybíráme z Bazaru

Hladové příšerky - včetně dopravy
Hladové příšerky - včetně dopravy
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas