Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Minireview

Tak o zazitek z dnesni hry se musim podelit. Hrano Orkove (Tomas) proti Goblinum (ja). V prvni fazi nepadaly kostky moc nikomu, pak se podarilo orkum vyvolat Ragnora, kteremu se docela darila Fury a zdecimoval rady malych goblinu, vcetne berserkeru. Nasledne jsem ho obklopil a mel na nej devet hitu diky akcni karte, padly bohuzel jen tri!!!, na coz jsem dojel. Nezbylo nez odhazovat do many a vsadit na sampiony, tim jsem ale hodne prolizal balicek. Sampioni situaci vyrovnali a vydali se smerem na souperova Summonera s tim, ze jsem planoval pouzit specku sveho summonera a premistit se tam, jelikoz balicek byl tou dobou pryc a potreboval jsem silnou jednotku pro boj proti orcimu summonerovi. Ale ouha, souper zahral Freeze a Sneeks to tvrde koupil. Nicmene jsem se chystal odmazat dve many a stejne se teleportovat. Mel jsem ale jen jednu druhou jsem potrebaval ziskat. Dva hody na souperova zakladniho potvoraka s jednim zivotem, oba neuspesne a cela strategie se sesypala jak domecek z karet. Summoner zustal zamrzly a souper ho snadno dodelal...:)
18.6.2010 01:28:31

...
Mno spise nez teview je to po pravde popis hry, zjevne je uz na me pozde...;)

18.6.2010 01:29:31

Vlaada

to Aneken
Teda, jsem rád, že jsem si to zahrál dřív, než jsem si přečetl tenhle session report... ten totiž pro mě vyznívá docela odrazujícím způsobem, stylem "je tam sice o čem přemýšlet, ale náhoda ti to stejně zabije" :)

18.6.2010 05:27:46

Vlaada
Je tam náhoda se kterou musíš počítat a nesmí tě složit, když to nepadne:-)
Nic pro core eurogamery:-D
Jinak, pokud to aneken hrál takhle, tak ta teleportace byla jeho last hope a prostě to nevyšlo ...

18.6.2010 09:44:16

Vlaada
Mno, to je spis dany tou obracenou logikou od klasickych wargamek. Tam vetsinou hitujes treba na 6 ci 5+6. Tu je to na 3 a tak holt kdyz to nepadne, prijde ti to tak nejak iracionalne nahodnejsi:) Jinak kostky tam i v prubehu jedne partie muzou hrat velkou roli a zrovna vcera jsem mel statisticky desnou smulu, coz uznal i souper. Ale s ohledem na to, ze to trva tak pul hodky, tak pak jen prohodis strany a jedes dal;)

18.6.2010 10:38:40

Vlaada
Jinak zpetne uznavam, ze ten popis je nic moc. Z cehoz plyne: Nic nepis o pul druhe rano, kdyz jsi utahany jako kote;)

18.6.2010 10:40:57

DD

Popis
No ja musim rict ze mi ten popis prisel ok, ale nejspis je to dane tim ze jsem hru hral tudiz vim o cem je rec a dokazu si ten celej match celkem dobre vybavit :o)). Diky.

18.6.2010 11:44:58

Vybíráme z Bazaru

Unmatched trex a sattler
Unmatched trex a sattler
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas