Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Kartičky "Úvodní rozestavení" s názvami jednotiek

Nahral som do súborov obrázok (celkový rozmer odpovedá A4) s upravenými kartičkami "Úvodní rozestavení" pre všetkých 6 zatiaľ dostupných českých rás pre Summoner Wars.

Osobne mi vadí, že musím pred začiatkom hry postaviť svoje jednotky a pritom stále spárovať písmená s ich názvami - čo je zbytočný krok naviac. Áno, možno po viacerých hrách už prejde príprava hry do krvi a spravíte ju automaticky, ale táto úprava mi bude slúžiť aj pre "oživenie" po dlhšom čase nehrania. A možno sa zídu kartičky aj ostatným :)

Rozmer kartičiek v podstate zodpovedá veľkosti originálu, aj keď určite tam bude rozdiel pár mm kvôli tomu, že originál obrázkov je zo stránky Plaid Hat Games a určite to nie sú obrázky určené na tlač (takže orez je iný).

Keď vyjdú nové české rasy, budem pokračovať aj v kartičkách úvodného rozostavenia podľa oficiálnych názvov jednotiek.
26.10.2015 10:19:14

kámo...
hezká práce, ale máš tam chyby... pozor na názvy vyvolavačů...

26.10.2015 10:57:34

Joe

Pelly
Správne, opravil som :)

26.10.2015 11:34:33

názvy frakcí
Hezké. Ale spíš bych se přimlouval, aby v nadpisu byl název frakce (např. Strážci) než název vyvolavače (jeho název je v rozmístění). Akorát bude problém, že některé frakce mají moc dlouhé názvy.
Ještě jedna kosmetická připomínka - když jsou barevně odlišeni vyvolavači, tak co barevně neodlišit i zeď?

26.10.2015 13:09:56

názvy frakcí
to asi ne, vzhledem k tomu, že každá frakce má více vyvolavačů a každý má předpokládám jiný set-up... sice v čj (ještě?) nejsou, ale případně do budoucnosti...

26.10.2015 13:24:38

Pelly
Mas pravdu, to jsem si neuvedomil.

26.10.2015 14:26:39

Joe

Duirin
Stenu môžem tiež odlíšiť... dostanem sa k tomu v priebehu týždňa.

4.11.2015 19:27:00

Joe

Aktualizácia
Nahral som nový súbor, tentokrát v PDF formáte. Sú tam všetky české frakcie (14), ktoré kedy vyšli. Zvýraznil som vyvolávačov a steny, takže ich zbadáte na prvý pohľad.

Kým bude súbor schválený, tu je externý link:

https://app.box.com/s/1jv3ohg62apkkq3xguaxydyr5locns8h

---------------
Prekladateľ Joe

6.2.2020 20:58:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Warcraft pandemic
Warcraft pandemic
Akt. cena: 899 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas