Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Ahoj. Rád bych se zeptal na Vaše dojmy z českého vydání. Jaké to je? Příp. které české rozšíření přikoupit? Díky.
16.1.2015 10:49:31

super
Za mě super.....nadeleno k vánocům a při tydenim pobytu s dětma i dospelima nesla ze stolu. Snadné pravidla, svizna, zabavna. Z rozsireni doporucuji asi všechny balíčky dalších národu a jinak asi nic. Nevím ani co dalšího vyšlo krom pevne mapy, ale bez ni se v klidu obejdu a naopak ta papírová skladaci mi vyhovuje pro male rozměry pri prevozu.

16.1.2015 13:03:34

super
Za mne také samé pozitiva.Mám vše v češtině a doufám ,že budou i Traslíci.Hra je taktická ,jednoduchá. Hrál jsem několikrát sólo a musím říct ,že je to perfektní příprava na živého soupeře. Zkouším různé taktiky na jednotlivé rasy a kupodivu mě to i baví sólo.

16.1.2015 13:16:12

hra je na google play!
Ahoj. Pokud chceš hru zkusit sice v angličtině tak je ke stažení na tablet zadarmo na google play.. Sice jen za jednu rasu (fenixovy elfove)ostatní se dají zakoupit..Ale jako hra dobrý. Hru mám samozřejmě i stolní a to základní sadu s elfy a orky.odehrál jsem s přítelkyní zatím jen jednu hru ale zatím dobrý.. Papírová mapa nevadí, můžu ji vybarvit a taky podlepit izolepou.Cena základní sady je myslím výborná .

16.1.2015 13:38:07

Vybíráme z Bazaru

Zámky Burgundy s vychytaným 3D insertem a češtinou
Zámky Burgundy s vychytaným 3D insertem a češtinou
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas