Summoner Wars: Mistrovská sada

xxxxxxxxxo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Mistrovská sada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy/pjmy/recenze?

Ahoj, sice jsem už četl všemožné recenze - české i zahraniční, ale stejně se zeptám...

obecně jaké to je? (nejen Mistrovská sada)

a za druhé kde se vyplatí začít? Základní hrou nebo je lepší koupit rovnou Mistrovskou sadu s více balíčky? :-)

plus bonus - nechce si někdo v Praze zahrát, uvést mě tak do hry a představit mi jí? :-D
29.1.2016 00:24:38

Joe

Edric
Ak si ešte nehral, odporúčal by som dvojbalíček Fénixoví elfové vs. Orkové z tundry. Tak nezaplatíš príliš veľa, ak sa ti náhodou hra páčiť nebude.

Ale za seba hovorím - je to výborná bojovka vo dvojici (prípadne vo štvorici s ďalším plánom a rasami) a plánujem kúpiť aj Mistrovskú sadu.

Ale samozrejme, ak máš dosť peňazí, prečo neísť do Mistrovskej rovno...

Existuje aj Android aplikácia, ale tú odporúčam na čo najväčší tablet, pri tej grafike to treba mať čo najlepšie čitateľné.

29.1.2016 01:35:43

Edric
Já doporučuju vyzkoušet a pak jít do Mistrovské sady (nebo i rovnou bez zkoušení).
Kdybych před necelým rokem nekoupil základní sadu (to jsem ještě nevěděl, že vyjde mistrovská), tak bych to tak udělal.

Co se týče případného vyzkoušení, tak mi napiš SZ.

29.1.2016 12:31:37

Edric
Chces li jen otestovat a mas tablet tak vyzkousej - na nauceni je to idealni
Ad mastee ser - podle me se vyplati - hrat je se dvemi frakcemi by te nebavilo dlouho, takze master je v tom podle me idealni. Navic si uz i sjednou krabici muzete v particce udelat malej turnaj ..

30.1.2016 19:56:39

taky jsem za master sadu
koupil jsem ji anglicky již dávno a nelituji, nyní ji jen musím obměnit za českou, ať to zahraji i s dětma.

31.1.2016 22:55:07

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas