nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Suburbia Inc

Rozšíření pro hru: Suburbia
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Bezier Games
Lookout Games
Ystari Games
Autoři: Ted Alspach
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Rozšíření Suburbia Inc. přidává do základní hry Suburbia několik modulárních prvků, které je možno používat jednotlivě nebo všechny podle potřeby.

Hranice města jsou alternativou ke kupování dílků z nabídky (stejně jako jezera nebo investice). Čtyřem sousedícím stavbám dávají silné výhody, ale omezují růst města v daném směru. Jedná se například o pláž, zábavní park, poušť nebo skádku jaderného odpadu. K hranicím se vztahuje i několik nových cílů.

Bonusy a výzvy přidávají cíle, na které se hráči můžou upnout i v průběhu hry. První se vyhodnotí ve chvíli, kdy dojde hromádka staveb A, druhá na konci sloupce B. Jde o bonus k zisku nebo reputaci všem hráčům, kteří splní podmínku (např. 2 jezera ve městě nebo určité množství peněz v ruce).

Nové stavby (10x A, 10x B, 6x C) dále zvyšují variabilitu hry. Je možné je zamíchat do zásoby, nebo vyměnit za stavby z původní hry. Asi nezajímavější novou stavbou je Redevelopment planner, který po umístění nemá žádnou funkci, ale umožní hráči vyměnit ho v budoucnu zdarma za libovolnou stavbu z nabídky.

Rozšíření nemá vlastní krabici, jde jen o kartony s novými komponenty.

 

Autor: Vergis