Sub Terra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Inside the Box Board Games
Autoři: Tim Pinder
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dodání KS edice

Zdravím všechny backery z ČR. I přesdodání tracking number v polovině října mi hra stále nedorazila. Koncem minulého týdne jsem kontaktoval herní podporu a dali mi vědět, že dopravce v ČR má nějaké technické potíže a není momentálně schopen většině lidí hru dodat. Chtěl bych se zeptat, jestli taky stále čekáte, nebo se vám už poštěstilo.
20.11.2017 21:19:41

stejná situace
Já jsem na tom úplně stejně. Velmi intenzivně jsem s nimi komunikoval, několikrát mě ujistili, že "už", ale stále nic. Moje přidělené číslo má zatím status Pre-alerted, a i když netuším, co to znamená, tak je to pořád lepší, než když před tím neexistovalo :-).

Poslední zpráva, kterou jsem dostal asi před pěti dny, byla:
I am currently chasing the couriers as to what is going on, we have been informed that there is a strike with the postal service in Czech Republic and a large influx of post trying to get through. The reason why your tracking has not updated is because there was a computer system failure with our couriers Czech postal service. We apologise for the huge delays, these are what we have been informed.

27.11.2017 07:07:51

stejné možná horší

Nerad straším, ale situace je asi stejná pro celou ČR. Už dva měsíce čekám se sledovacím číslem na zásilku, neustále jsem v kontaktu s GamesQuestem a včera mi napsali, že po poradě s kurýrem předpokládají, že byla zásilka ztracena, že se možná doručí, ale že píšou vydavateli co a jak dále, popř. jestli bude nějaká kompenzace . . . za mě brutální zklamání . . . už jsem psal i vydavateli - dva měsíce bez odpovědi, tak teď uvidím co a jak když se jim ozvu přes KS.

12.12.2017 12:15:13

Doručení
No mně to dodali. Objednal jsem včetně všech 3 rozšíření a doručil mi to do práce tuším Intime. Už je to tak pár týdnů zpět. Ale je pravda, že jsem taky dostal tracking, který byl snad týden mrtvý a teprve poté, co jsem začal prudit, tak se to teprve nějak hnulo. Ze dne na den přišel mail a sms a pak se druhý den balík objevil.. Jsem tedy zvyklý taky na lepší služby ohledně doručení, ale jsem rád, že hru mám.

12.12.2017 13:12:02

Nedodáno
Mám stejnou situaci. 2 měsíce trackovací číslo, ale vůbec se nehýbe. Komunikuji s gamequestem a stejná zpráva jako u RainMorgain. Vůbec se netuší kde to vázne.

12.12.2017 13:25:38

nedodáno
Taky jsem po intenzivní komunikaci s vydavatelem a GamesQuestem dostal zprávu, že moji zásilku ztratili. Na druhou stranu odpovídali celkem svižně.

Problém na druhé straně stále je ten, že mi napsali, že pošlou novou hru, ale momentálně nemají žádnou skladem.

13.12.2017 06:40:38

Dnes to přišlo
Po mnoha urgencích to dnes v pořádku dorazilo.

10.1.2018 23:04:53

Tu
Já už mám cca 14 dní . . . po několika měsících poslali náhradou novou.

10.1.2018 23:41:37

Odesláno
Tak to vypadá, že by to mělo zítra dorazit. Kdybych byl dneska doma, tak ji mám už dnes.

11.1.2018 07:47:41

Vybíráme z Bazaru

Architekti záp. král. sběratelská krabice + promoo
Architekti záp. král. sběratelská krabice + promoo
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas