Studená válka 1945–1989

xxxxxxxxxo hodnoceno 541x (Seznam vlastníků)

Studená válka 1945–1989 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra na android

Hra je už aj na android ma ju niedo kúpenu?
28.12.2016 22:18:01 | Upraveno autorem (porovnej)

hra v mobilu
Hru jsem koupil hned jak jsem to zjistil. Je parádní. Převedení na android se povedlo řekl bych. Hrál jsem zatím pouze offilne proti AI, už možná asi 10 her a jsem spokojený. AI není jednoduchým soupeřem, takže je to i výzva. Jen se mi asi 2x stalo, že AI zahrál defcon sebevraždu, ale neviděl jsem jeho karty, takže těžko říct, zda to mohl zahrát jinak...
Fakt jsem spokojený a za 150 Kč se to fakt vyplatilo.

1.1.2017 18:16:56

Pedestrian
A je to iba po anglicky alebo je tam aj česky jazyk?

1.1.2017 20:35:20

TS na android
Jen anglický myslím. Ale těch 100 karet se člověk naučí brzo.

1.1.2017 22:18:47

TS na android
Hodnocení TS na android po měsíci.
Jsem sice rád, že hra vyšla a rekneme že cca 30-40 her jsem zahrál. Vše proti AI. Ovládání je v pořádku, i na mobilu je to hratelné, přehledné.
Bohužel má to i své chyby - několikrát se mi relativně lehce podařilo ovládnout Evropu, což by se v normální hře nestalo. Navíc nedošlo ke konci hry, asi chyba aplikace.
Párkrát vyložil AI defcon sebevrazednou kartu a tím jsem vyhrál hru (nedokážu však říct, zda mohl hrát jinak)
Co mna ale štvalo, tak že protivník prostě tolik nevytvářel tlak na protihráče snizovanim defconu. Jako tlak vytvářel, ale nikdy takový jako při hře reálné. Projevovalo se to ve chvílích kdy zahrál 4kovou kartu jako nesmyslnou událost..
Jako TS na androidu je fajn, ale AI není tak dobry protihráč a nelze nastavit vyssi obtiznost. Přesto mi jsem si hraní dost uzil a koupě aplikace nelituji.

20.1.2017 09:54:59

TS
ovládnutí Evropy neznamená automaticky konec hry, pouze při bodování/konci. Pokud jsi ani tak nevyhrál, tak je to bug.

Jinak AI je docela marná, hraje sebevražedně Defcon, kdy mu na ruce zbývá jiná karta (vznik CIA a na ruce neškodnou kartu).
Nikdy nezahodí kartu do Blokády (proto je ovládnutí Evropy tak snadné ze začátku pro SSSR, později pak i pro USA). Dává soupeřovy karty do událostí (myslím tím headline). A ano, když to vypadá na napínavou tahanici, tak promrhá silnou kartu vlivem někam do Dánska...

20.1.2017 11:18:06

Jen dotaz. Nemá někdo zkušenost se Studenou vs Lenovo? Teď jsem si nainstaloval na nový tablet Lenovo tab p11 pro 2nd gen a nejde mi zvuk. Nevím, co kde nastavit. U minulého Samsungu to šlo bez problému.

14.1.2024 21:11:35

Vybíráme z Bazaru

Dinosaur island Insert
Dinosaur island Insert
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas