Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 221x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící komponent

Zdravím, nechci být za nejakeho pedanta, ale po koupi hry jsem si kontroloval komponenty a zjistil jsem , ze mi chybí jedna figurka u rebelů. Jaký to ma prosím vliv na hru. Ta hra není zrovna levná a tohle mě docela dost mrzí. Má cenu se obracet na Blackfire?
Máte někdo podobné problémy.

Taky ty části hvězdy smrti mi moc do sebe nesedly
25.7.2016 21:40:24

blackfire
napiš na blackfire, jsou ochotný a pomůžou

25.7.2016 22:24:01

rowdas
Mě zas přebývá jeden Assault Carrier :) Jinak pokud by BF nebyly schopný řešit, tak přímo podpora u FFG je bezproblémová a pošlou ti to.

25.7.2016 22:46:01

FFG
Mě přišel z FFG náhradní žeton hlavního vyšetřovatele z Eldritch Horror do týdne. Takže jim klidně napiš.

26.7.2016 11:47:57 | Upraveno autorem (porovnej)

FFG support
Potvrdzujem bezprobelmovost s FFG servisom.

Mne chybali 4 karty vysertrovatelov a Ancient one sheet v rozsireni k Eldritch ...
Vypisal som formular na ich strankach a bez dalsich komplikacii som mal dane komponenty do tyzdna doma (anglicke)

Macho

27.7.2016 10:14:11

Posunutý tisk
Koupil jsem CZ verzi a mám posunutý tisk u jednoho kartonu s postavami. Čísla jsou z jedné strany úplně u okraje. Zkoušel někdo reklamovat přímo u Blackfiru? A případně který kontakt je nejlepší zvolit? U FFG jsem několikrát úspěšně reklamoval, ale tady jsou české názvy a rád bych měl postavy v CZ, takže jedině přes BF.

27.7.2016 22:02:14

Posunutý tisk
To není tiskem, ale špatně vyseknutý arch. Pořád lepší než u mě. Já mám všechny karty misí vyseknuté o milimetr vpravo. Nedá se na to koukat a všechny karty mi sotva někdo vymění. :(

28.7.2016 18:46:07

...
Třeba vymění... Rozhodně to blackfiru dej vědět! :)

28.7.2016 19:31:05

Vymena
Do Blackfiru jsem psal, ale nemají náhradní zetony a zřejmě asi ani karty. Kontroloval jsem i moje karty a taky je to posunuté. Dostal jsem doporučení ať reklamuju u prodejce. Je ale otázka, jestli problém neni plošný. Je tu někdo, kdo ma hru v pořádku?

28.7.2016 23:03:33

Dzejkob
Já si žádného problému nevšiml.
EDIT: AHa tak jsem to pořádně prohlédl a mám to asi taky, jak číslo posunuté o něco víc ke kraji u jedné strany žetonů postav tak lehký posun toho textového pole na kartách, ale kdybyste to tu neřešili tak si toho asi nikdy nevšimnu moje oko to naštěstí nějak netrápí, respektive u karet jsem to nějak bral, že to je prostě tak udělané záměrně a nenapadlo mě že je to chyba :)

28.7.2016 23:22:01 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Věřím, že pokud jde fakt o chybu při výrobě, tak by to mohl být schopen BF reklamovat u FFG. Otázka, jak by se k tomu postavili a kdy by dorazily opravené komponenty...

29.7.2016 07:21:28

Posunutý výsek
Já už jsem se s tím smířil. :) Ale u hry skoro za dva a půl, by člověk trochu kvality očekával. Trošku vím něco o polygrafii a výsek mimo osu je rozhodně důvod pro reklamaci pro zadavatele. Nicméně nelze kontrolovat vše. Holt jsme měli smůlu s pár kusy.

29.7.2016 08:10:13 | Upraveno autorem (porovnej)

RE
Ty karty asi přežiju, taky jsme si toho nevšimnul a zřejmě bude vada u všech kusů. Ten chybný výsek na žetonech postav mi ale dost vadí a pokud to není plošná chyba, tak to snad prodejce vymění. Každopádně je to pro mě velké zklamání, očekával jsme kvalitu stejnou jakou ma anglická verze :(.

29.7.2016 08:18:39

....
A psal uz nekdo bf a informoval je ?

29.7.2016 08:20:48

BF
Já jsem odepisoval dnes ráno paní z BF, která mi včera psala, že náhradní žetony nemají a musí se řešit výměnou hry nebo respektive s prodejcem. Informoval jsem je o problému s kartami. Posunutý výřez na platu s žetony mám asi jen já. Díval jsem se na fotky na hrajeme.cz, kde rozbalovali Rebelii a tam jsou čísla u postav vycentrovány správně. Nemají tma ale fotky velkých karet. Problém s kartami ale asi bude plošný. Zatím se tedy neozval nikdo, kdo by je měl správně. Ono jak jsem už psal je to opravdu posun tak 1mm, takže si toho asi většina lidí nevšimne a nebude řešit. Ale anglická verze to má správně a za peníze co hra stojí bych očekával perfektní práci...

29.7.2016 09:45:15

SW
hra mi prišla v CZ verzii predvčerom a schválne som si prekontroloval či je všetko v poriadku a mne sa nezdá, že by bolo niečo chybné.
PS: aj vám prišli 3 hviezdy smrti?

29.7.2016 10:10:30

Vlke
Pokud dvě hotové, jedna rozestavěná, tak by to mělo být správně. Jinak si můžeš přepočítat jednotky dle soupisu na straně 6 Přehledu pravidel v odstavci Jednotky. Já mám například 1 útočný transportér navíc, někomu zas jedna figurka chyběla, ale ty chybějicí nebude určitě problém přes FFG podporu doplnit.

29.7.2016 10:17:48 | Upraveno autorem (porovnej)

BF
Dostal jsem zprávu od paní z BF, že FFG hry řeší kolega a ten má tento týden dovolenou. Přeposlala mu to a dají pak vědět. Obávám se ale, že posunutí u karet asi nebude mít řešení, pokud je to u všech kopií.

29.7.2016 10:22:28

Žádný AT-ST a Speeder v BF vydání
Zdravím, chtěl bych poradit na koho je nejlepší (nejrychlejší) se obrátit ohledně chybějících komponent. V mém balení nebyl ani jeden AT-ST ani Speeder.

Docela mě to zklamalo, jasně že se může přihodit, že chybí pár kusů, ale celá sada figurek, to je trošku nad mou míru tolerance.

17.8.2016 14:09:50

Chybějící figurky
obrátil bych se přímo na FFG, jejich podpora je spolehlivá a obvykle i rychlá.

17.8.2016 14:23:32

Reklamace FFG
V tomhle případě by se podle mě šlo obrátit i přímo na českého distributora u kterého jsi hru koupil.
Mě se reklamace přímo u FFG vyplatila, protože jsem měl sice poškozenou figurku, která ale šla použít, nicméně jsem dostal plnohodnotnou náhradu. Pokud bys reklamoval u FFG, tak vyplň formulář: http://parts.asmodeena.com

17.8.2016 15:14:06

EN verze, chybějící komponent
Zdravím. Po otevření krabice a pytlíku s figurkami jsem zjistil že chybí 1 Rebel airspeeder. Psal jsem do FFG o náhradu, tak jsem zvědav za jak dlouho dorazí. Jinak hra je super, krásně a kvalitně zpracovaná. Co se týče sestavitelnosti figurek, tak jsem neměl žádný problém, vše do sebe pěkně zapadlo.

25.8.2016 13:26:39 | Upraveno autorem (porovnej)

reklamace
Chybějící figurky u české verze obratem dopošleme, stačí napsat na e-mail marketing@blackfire.cz. Už máme 2 krabice s Rebelií otevřené, takže i žetonů je dost. Špatně vyseklé karty se holt budou muset vyměnit. Teď jsme schopni vyměnit jednu celou sadu, další reklamace už by se musela řešit výměnou hry za hru na obchodě, kde byla zakoupena.

25.8.2016 13:46:35

blackfire zaslani chybejiciho komponentu
Po vlastni zkusenosti potvrzuju, ze blackfire chybejici komponenty ochotne zasila. A timto jim i dekuju :-)
B.

10.3.2018 10:18:52

Ew

:-(
Je niekde daky zoznam kolko ma byt ktorych figurok ? lebo dneska som otvoril krabicu a chybaju mi tam TIE stihace :-/


Zoznam som nasiel na bbgcku :) takze mi chyba 24 TIE stihaciek :-(

28.9.2018 16:03:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Ew
Ahoj Tie stihaček je 24. Jinak ja měl jednu porušenou a obratem mě poslali novou. FFG je v podpoře uplně naklid. Normalně jim napiš na podporu a oni ti pošlou co chybí.

28.9.2018 17:21:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Twisted fables deluxe edition + 2 playmaty
Twisted fables deluxe edition + 2 playmaty
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas