Star Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo karty

Ahoj, chci se zeptat, jestli je někde soupis českých promo karet a zda se někde dají sehnat? A pokud někdo nějaké má, nemá zájem o výměnu? Mám "Admirálský člun hvězdného impéria" a "Líheň - základnu Faunů".
14.5.2016 13:17:12

Promo karty
Asi nejsnazší možnost sehnání je ve specializovaných obchodech, možná bys něco získal i přímo od BF, pokud bys navrhl nějaký zajímavý způsob, jak je využít. Zatím bylo vydáno česky celkem 8 promokaret, a sice:

Admirálský člun
Válečný vřešťan
Vesmírný trh
Pevnost zapomnění
Mega dampr
Archa
Líheň
Stanice Omega

První čtyři můžeš mít podle WWG v balíčku 3x, zbývající 1x.

14.5.2016 14:05:32 | Upraveno autorem (porovnej)

promo
ahoj,
nevím jestli existují i jiné způsoby, vím o tom, že Blackfire dává k dispozici promokarty
organizátorům turnajů, které se konají na různých místech republiky (nejbližší o kterých vím jsou v Opavě - dnes a příští týden v Plzni).
Těch 8 promokaret sedí, ale v balíčku se mají mixovat tak, že první 4 jsou v balíku 2x, zbytek jednou...

14.5.2016 14:14:19

Promo
Díky za odpovědi.

15.5.2016 11:41:07

počty
našel jsem tento článek:

http://www.starrealms.com/star-realms-promo-card-roundup/

Kde uvádí, že sada promokaret je celkem 12 ks 8 druhů. Mohu se tě Sharku zeptat, odkud jsi čerpal počet 3 kusy?

Edit:
Tak jsem ještě pohledal, a našel informaci, že doporučené množství v balíku pro dva hráče se řídí barvou hvězdičky v pravém dolním rohu promo karty. Zlatá=1 / Stříbrná=2 / Bronzová=3

20.5.2016 09:25:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Pelly
Napsal jsem si do White Wizard Games a odpověděli mi, že karty s bílou hvězdou se dávají 3x, se stříbrnou 2x a zlatou 1x. Vzhledem k tomu, že česky vydané promo karty mají podle mě buď bílý, nebo zlatý štít, dospěl jsem tak k počtu 3 resp. 1. Tady je doslovná odpověď:

Hi,

you can look at the bottom of the card. If the symbol is gold: add 1 copy. If the symbol is silver: 2 copies. If it is white: add 3 copies.

Kind regards,

Jay
White Wizard Games Support

20.5.2016 23:36:02 | Upraveno autorem (porovnej)

počet
jsem přesvědčen, že hvězdička je spíše stříbrná než bílá a i tomu odpovídají další argumenty. Připadá mi, že zatím existují pouze promovky se zlatou a stříbrnou hvězdičkou, jestli se někdy objeví ještě bronzová nebo bílá, uvidíme. Nicméně správný doporučený počet mi připadá 1 a 2..

21.5.2016 13:23:25

promo karty v češtině
Admirálský člun (loď, Hvězdné impérium, 2 ks)
Válečný vřešťan (loď, Faunové, 2 ks)
Vesmírný trh (základna, Obchodní federace, 2 ks)
Pevnost zapomnění (základna, Kult technokratů, 2 ks)
Mega dampr (loď, Obchodní federace, 1 ks)
Archa (loď, Kult technokratů, 1 ks)
Líheň (základna, Faunové, 1 ks)
Stanice Omega (základna, Hvězdné impérium, 1 ks)

15.10.2016 22:41:05

České promo karty
Při koupi základního setu jsem dostal ještě balíček s 10 promo kartami. Je tam 2x Archa a 8x Vesmírný trh (!). Podle tohoto vlákna je to poněkud nadpočetné množství, přičemž ostatní promo karty nemám. Co s tím? Dá se s tím hrát? Mám vzít dva Vesmírné trhy a jednu Archu a zamíchat do balíčku nebo potřebuji pro vyváženost i ty další proma? Nemá někdo nadpočet zase jiných karet na výměnu?

28.6.2017 07:26:38

balíček promo
Zde obchodník nepochopil, co s promo má dělat. Existují celkem 4 druhy takovýchto balíčků a v každém z nich je více kopií dvou různých karet. Správné řešení je takové, že by měl balíčky rozbalit a přidávat správné počty různých karet.

Já osobně bych přidal doporučené množství a ostatní vyměnil, nebo prodal. O vyváženost jen s některými kartami nemusíš mít starost...

28.6.2017 09:22:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Výměna
Díky za info. Vypadá to tedy, že mám 4 Vesmírné trhy na výměnu (Archu jsem už stihl udat). Nemá někdo zájem?

28.6.2017 10:17:21

holy
hoď to sem do bazaru, po dvou s cenou kup teď a dopravou 15kč jako obyčejnou poštou a udáš to hned...

28.6.2017 15:52:07

Nathanael
Díky za tip. Dám to tam.

29.6.2017 08:29:05

Kompletní sada CZ promo
Nabízím kompletní sadu promo karet v CZ. Stačí si pro ně přijet do Prahy 9 - Vinoře. (Pokud Vám to přijde moc levné, můžete přívézt výměnou jeden CZ booster Star Wars Destiny) :-)

31.7.2017 10:41:11

promo - dá se někde sehnat ?
Ahoj, dá se někde sehnat promo ke Star realms?
Nejlépe v nějakém shopu, kde to objednám a mám.
Popřípadě , pokud někdo máte , tak nabídněte.
Díky

9.5.2019 08:06:17

Sehnání proma
Planeta her ještě nedávno měla v obchodě proma volně k rozebrání.

14.5.2019 21:28:34

Výměna promo karet

Ahoj Zdendo, mněl bych zájem o "Líheň" a "Admirálský člun", nabízím výměnou "Pevnost zapomnění", "Vesmírný trh" anebo Válečný vřešťan. nemáš náhodou taky "Plavidlo ostrahy"?
Napiš mi SZ.

14.8.2019 16:47:30

Ahoj, někdo kdo má promo karty na výměnu či prodej?

4.9.2023 17:21:50

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu + rozšíření Noir
Kronika zločinu + rozšíření Noir
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas