Siege of the Citadel

xxxxxxxooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Siege of the Citadel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Modiphius Entertainment
Autoři: Eric M. Lang
Jason Little
Kevin Wilson
Richard Borg
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aktuality a dojmy - Produkce, expedice, Essen?

Ahoj
Zdá se, že backerů SotC je tady více než dost. Chtěl jsem se zeptat, na Vaše dojmy z produkční fáze a KS updatů rok po zafundování.

Co se týče mě, jsem z toho více než rozpačitý. V říjnu 2017 měl podle původního plánu probíhat shipping, což nejen, že se neděje, ale o produkci a expedici máme v podstatě minimum informací. Některé KS updaty navíc slouží spíš jako promo k jiným produktům autorů. Například o pravidlech pořád nevíme téměř nic.
Aby mě někdo nepochopil špatně, s tím, že se hra zpozdí, tak nějak počítám, vadí mi spíš (ne)komunikace ze strany vydavatele. Jak jste na tom vy? Kdy odhadujete vydání?

Mimochodem, chystá se někdo s backerů na Essen? Hodně by mě zajímalo, co se tam o hře dozvíme.
26.10.2017 10:49:11

Termín
Nechci malovat čerta na zeď, ale zpozdění odhaduju tak na rok :-/

26.10.2017 12:38:08

Termin
Mam velmi podobny odhad :(

26.10.2017 12:55:01

.
Někdy v červenci či tak psali že se opozdí asi na únor ale co si budem povídat jako konečnej čas spoždění bych to nečekal. Jinak každej měsíc je nějakej updat o výrobě a postupu.

26.10.2017 22:05:20

Jak to vypadá.
Tak už je to více než 2 roky od mého úvodního příspěvku.
Jaké máte pocity z této kampaně? Zdržení, záštita Erika Langa nad vývojem, FFG jako spoluvydavatel, pravděpodobná obsence retail verze?

Já jsem si objednal shipping v jedné vlně a lituji toho. Snad jaro 2020. Z celé té situace okolo této hry jsem tak nějak smutný...

4.11.2019 10:15:31

.
Brali jsme to na dvě vlny takže nejsem úplně objektivní bo už sem si hru mohl zahrát ale je to KS a to že se hra rok a déle zdrží sem si už tak nějak zvykl i na to že hra z KS dorazí později než se dostane do obchodů chce to vydržet věřím že už se vše pomalu blíží ke zdárnému konci

4.11.2019 10:22:00

Tak co myslíte
Kdy se konečně dočkáme, co tipujete? :)

2.10.2020 21:39:39

Termín dodání
Podle posledního updatu č. 144, kde se řeší nový tisk nepovedených map tilů, doufám, že to bude 1/2021. Prosincovému termínu nevěřím. No, tak snad to bude poslední posun...

3.10.2020 09:52:11

Kubicvak
No, já už jim nevěřím ani nos mezi očima. Takže můj tip je, že v prosinci se dočkáme další výmluvy. Poté přijde čínský nový rok a my si ještě pěkný čas počkáme... A pak to kolečko začne nanovo.


Někdo kdo by měl zájem o Dark Legion pledge (hned jak dorazí)?
Místo refundu totiž zbývá jen hru obratem střelit...
Kdyžtak kontakt přes SZ nebo mail ;)

3.10.2020 11:11:56

Máte někdo v základní krabici plíseň? Nebo i v jiných krabicích?

3.6.2021 12:17:18

Naštěstí ne

3.6.2021 18:28:18

Měl jsem pár fleků ve krabici základu (žlutá čínská), vydrbal jsem to 2× technickým lihem a budu věřit, že bylo neřádstvo zahubeno.

________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

3.6.2021 18:59:03

Vybíráme z Bazaru

Legend of the Five Rings vč.spousty rozšíření
Legend of the Five Rings vč.spousty rozšíření
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas