Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

rozdeleni hernich komponentu

Ano, vim, pro zacatecnika to neni zrovna vhodne vybrana hra, ale kdo mel tusit, ze to bude tak slozite .... respektive, ono to ani slozite neni, vsemu vice mene chapu, ALE k samotnemu hrani jsem se nedostal...PC verzi jsem nehral, nevim do jake miry je to provazane .... Ceska pravidla. str. 8. polozka cislo 2. Rozdelte komponenty hracum - 4 zetony vojenskeho pokroku....tady si proste nejsem jistej, ktere zetony si mam vzit ... jejich hierarchii chapu, akorat proste nevim jak je na zacatku rozdelit ... poradite nekdo ?
8.4.2014 13:59:52

zetony
Ahoj.. Rozdelis zetony podle barev kazdemu hraci.Ty mas pak celou hru u sebe treba u karty naroda.. a az ve chvili kdy zpristupnis vylepsenou jednotku (vyzkoumas danou technologii) umistis patricny zeton na desku obchodu vedle daneneho typu jednotky.V tu chvili uz mas vsechny jednotky povysene, i ty v rezerve.Pro koupi novych jednotek ale uz musis platit tu vyssi cenu.

8.4.2014 14:13:40

podekovani
Velke diky, ted uz to chapu :), byl jsem z toho pomerne nervni, protoze jsem se na to tesil jako malej kluk ... a ne a ne prijit na to, jak to rozdelit ...

8.4.2014 15:08:27 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Neni zac :) Civka je zavislost.. ze zacatku jsem z thoh byl taky vedle sebe.. a taky to byla moje prvni deskova hra :) az zacne nudit (coz si neumim predstavit) doporucuji i dokoupit rozsireni :) Kdyby byly jeste nejake nejasnosti .. klidne napis :)

8.4.2014 19:12:41

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk - insert
Frostpunk - insert
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas