Settlers: Zrod impéria

xxxxxxxxoo hodnoceno 616x (Seznam vlastníků)

Settlers: Zrod impéria - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Imperial Settlers - hra pro jednoho

Ahojte, v nominaci na Golden Geek 2014 je tato hra nominována na sólo hru roku ( to já rád :-)). Tu je však psané, že se jedná pro hru pro 2-4 hráče. Nehrál jste to někdo? A mohli byste mi kdyžtak někdo nahodit sólo hru, která vám přišla dobrá? Mně zatím nic nepřekonalo Pána Prstenů LCG, ale hrál jsem jenom Agricolu, mám doma Arkham...
Díky
12.2.2015 09:01:08

sólo Settleři
Settleři mají sólo mód. Je popsán v pravidlech. A trzewik se nechal slyšet, že se v rozšířeních dočkáme zpestření právě sólo hraní.

12.2.2015 09:30:09

Solo
jako solo hry:

Mage Knight - skvělé
Ghost stories - skvělé

8.3.2015 16:45:04

Rozšíření vylepšující solo hraní
Ahoj, zmiňujete tady rozšíření, které má vylepšit hru jednoho hráče. Hra vypadá moc hezky, ale často se kritizuje právě slabší hra v jednom. Vyšlo už rozšíření, které má tohle vylepšit? Jestli ano, tak které to je? Je hra v jednom opravdu slabší a brzo omrzí nebo je tam tak velká náhoda karet, že to vydrží dlouho?

29.5.2016 20:21:25

From nowhere
Rozšíření nemám, takže nevím.
Ale hraju kampaň (odkaz na pravidla jsou v jiném vlákně) a to je docela fajn - vylepšuje se impérium, vždy se děje nějaká událost, která do jedné hry vstupuje, impérium je potřeba udržovat, hraje se jen na 4 kola, takže hra je rychlejší.

30.5.2016 10:25:27

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas