RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter kampaň

http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/ceska-karetka-rone-oziva-na-kicstarteru-2802/
24.11.2015 11:49:03

Objednávka- Přerov a okolí
Pokud se někdo chce přidat, budu objednávat. Jsem z okolí Přerova (Lipník nad Bečvou), pokud má někdo zájem, ozvěte se.

24.11.2015 18:59:05

Hromadná pledge
Autoři RONE na Kickstarteru umožnili hromadné pledge (ceny níže uvádím včetně poštovného a jde o základní hru + rozšíření). Nyní lze tedy vzít:
- 5 kusů za 142$ (28,40$ za 1 hru) jako omezený early bird
- 10 kusů za 249$ (25$ za 1 hru) jako omezený early bird

Pokud by měl někdo zájem se přidat, tak dejte vědět (sem nebo soukromou zprávou). Čím dřív, tím líp, protože early birdy jsou omezené na 30 objednávek. Preferuju lidi z Prahy, případně z Pardubic nebo HK. Posílat poštou se mi to nikam nechce.

Pro srovnání - 1 kus hry včetně rozšíření stojí 39$ (vyprodáno) nebo 42$ nebo 44$ (podle toho, jak se stihne EB).
Hromadné pledge bez early birdu jsou za 157$ (5 ks) a 289$ (10 ks).

EDIT: Jo, a taky hra byla dnes večer zafinancována, takže snad dojde i na nějaké stretch goaly :)
A tady je odkaz přímo na kampaň: http://www.kickstarter.com/projects/martinvitek/rone

4.12.2015 00:35:08 | Upraveno autorem (porovnej)

...
presne toto iste som chcel navrhnut :D
Len som zo Slovenska (Martin) a tak ak by niekto do toho chcel ist nebolo by to na skodu a urcite by som sa pridal

4.12.2015 16:22:57

...
tak co nie je tu nik zo Slovenska, kto by do toho siel?

8.12.2015 12:55:28

1. Goal
Hráči, kteří podpořili Rone na Kickstarteru se mohu těšit na krásně vypadající žetony

8.12.2015 20:56:38

slovenska hromadná pledge
Tak ja by som sa pridal, ak by sa nazbieralo aspoň 5 hráčov, predbežne mám EARLY BIRD SCOUT za 40$ s dopravou a cena by sa pekne zlepšila, nuž ale musí nás byť 5. Uvidíme ešte je pár dní.

18.12.2015 19:49:11

ako som pisal na DZ
tento vikend sa stretnem s tym kamosom tak uvidim

18.12.2015 21:28:05

u mna
to padlo. Chalani do toho nejdu a ja som sam.

26.12.2015 19:15:34

27.12.2015 14:21:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Complete edition
Čaute, někde jsem viděl že by měla být na KS nová kampaň na kompletní edici. Ale nějak už to nemůžu najít. Neměli by jste odkaz ? :)

5.10.2019 21:07:47

KS
začátek kampaně 17.10.
https://www.kickstarter.com/projects/bonjour/rone-complete-edition-and-rone-last-stand-expansion?fbclid=IwAR0SkR4JeGAK5uCQ5h4gPE44yBu5wCqhDqDaefOn5Q9kZciS-z6pvVu1xhY

6.10.2019 07:51:29 | Upraveno autorem (porovnej)

KS kampaň
Škoda,

těšil jsem se a nakonec zas tak nějak rozpačitě čumim.
Komplet edice JEN anglicky. Česky možná někdy. Možná. Cena za komplet edici super. Moc jsem chtěl.

Taková za mě super hra, ale ku*va tolik nevychytávek, co jí provází:

- Mám první edici základu (nějaký prachy)
- Pak jsem koupil rozšíření (další nějaký prachy)
- Pak bylo 2 rozšíření. To se ale tvl nevejde dohromady do tý malý krabice od základu!!
- KS na 2 edici s předělaným artworkem. Super. A to jako mám teď střelit tu předchozí? Ok, tak kupuju teda jenom rozšíření + tu velkou krabici, aby se vešlo. (další prachy)
- Proč má kua ta velká krabice na sobě jen artwork toho posledního rozšíření?!?! Ach jo
- Tvl druhý rozšíření má zase zcela logicky úplně jiný zadky karet. DPČ!! Ok, kupuju za 700 těch 400 obalů. Super, další prachy
- KS komplet edice s třetím rozšířením! Super! Cena luxusní! Střelím, co mám doma. Konečně krabice na všechno s pěkným artworkem. A ty voleeeee, vono to nebude ani česky. Takže si na*eru... Paráda.
Takže koupím samotný 3 rozšíření (další prachy) a budu se modlit jestli někde najdu 15 obalů, který maj na zadku znak technologie. Z těch 400 tam nějaký zbyly, ale fakt netuším, jestli 15 technologií. Jestli ne, tak to celý hodim snad z okna.

Takže takhle jsem mohl mít za 850,- + pošta komplet hru, s vylepšeným artworkem, s pozadíma karet jak mají být a krabicí s artworkem, který odpovídá náplni.

Takhle budu mít doma za 2 litry 4 krabice, z nichž potřebuju jednu a ta má na sobě artwork druhýho rozšíření, s "nutnýma" obalama, abych měl sladěný prdele karet. A to si do tý krabice ještě musí člověk udělat insert nebo za další prachy dokoupit dragon shield plastovku, která se tam vejde.

- o takřka nefunkčním nebo k ničemu webu ronecardgame.com nemluvě. Roky stará věc a nic tam není...

Takhle nějak si představuju, že to fungovat nemá. Mých 5 centů. Se*e mě to.

Kdyby byl vypuštěn do světa až tenhle finální domyšlenej produkt, česky...... Kdyby.


17.10.2019 18:39:21 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
V kampani je to vysvětleno a celkem se není čemu divit.
Rexhry vydali hru i obě rozšíření.
Nové rozšíření bude dostupné i v CZ.
Schválně kolik lidi bude z čr+sk. 100? 200? U Successors bylo 200.
A pokud by měl být all-in celý česky,tak se to nezaplatí.
Jiná situace by byla u nové hry,ale Rone už má svou první edici.

17.10.2019 19:11:21

KS
1 hra - 3 rozšíření - 2 verze mezi sebou nekompatibilní na rubech bez obalů - 6 různých krabic - cenová rozmanitost za komplet vyladěnou ENG verzi 850 vs lehce "paskvilní" CZ poskládané verze s obaly za snad 2 litry.

Každý další krok zároveň vždy přinesl něco, co mohlo být domyšleno už na začátku a ne jako "pokus, omyl".

Ale nějak se s tím smířím. Jenom říkám, že to mohlo být trochu promyšlenější co se týče produkce.

Klidně bych šel do ENG verze, kdybych věděl, že to dopadne takhle.

17.10.2019 20:10:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Indicavia
Jinak ta cena 34e mě taky překvapila.

17.10.2019 20:17:13

Ks
Maj teda debilni kampan, cekal bych minimalne nejaky info v cz... dost neprehledny...





"I want to play a game." Jigsaw

17.10.2019 21:57:47

Indicavia
Bohužel hezky a trefně napsáno, jsem na tom stejně. Já alespoň doufám, že těch 15 obalů na technologie opravdu mám, to mě vůbec nenapadlo (díky za připomenutí, doma spočítám).

18.10.2019 09:10:34

ruby karet

Zatím jsem hrál od Rone jenom základ, ale mam obě česká rozšíření (zatím neotevřené). On je tam nějaký problém, že je potřeba obaly? Dá se o tom někde něco najít? Případně může mi to někdo vysvětlit? Díky

18.10.2019 09:39:13

Janotik
V poslední expanzi (Nové síly + promo karty) mají hrdinové a technologie jiný rub karet, což sice na hratelnost vliv nemá, ale je to příšerný opruz. Dá se to samozřejmě řešit buď neprůhlednými obaly nebo obaly přímo na RONE, ale jsou to další peníze navíc. Tzn. pro někoho jako já, kterého to neskutečně vytáčelo a obaly si nakonec koupil, vyšlo poslední rozšíření (kde je pouze 100 karet a krabice) na 1.200 Kč.

A to se vyplatí...

18.10.2019 09:56:00 | Upraveno autorem (porovnej)

ackerman17

aha, tak to se nepovedlo. Asi nehrozí, že by karty byly opravené a znovu vydány s novým rozšířením...

díky za info

18.10.2019 10:00:23

V té nové KS verzi budou správně
Ale kompletní edice bude jen v ENG.

18.10.2019 10:03:29

...
Tak to je shit




"I want to play a game." Jigsaw

18.10.2019 15:25:14

Indicavia
Na technologie zbývá ještě 18 obalů, takže alespoň tohle je v pohodě.

18.10.2019 17:33:31

ackerman17
Díky za "útěchu" :-D , ještě jsem to nekontroloval, mám to někde v práci. Alespoň, že tak.
Doufám ještě, že u backnutí toho 3 rozšíření bude platit i ten addon té velké krabice na komplet verzi ZDARMA.
Alespoň malá náplast.

Jinak jsem teď málem spadnul smíchem pod stůl: "The bigger "exclusive" box that can hold playmats is planned to be available once the campaign will be funded, or we can unlock it by the stretch goal. It depends on the progress of the campaign."

7má verze krabice! (1 základ, 3 krabice rozšíření, 1 big krabice jako varianta s 2 rozšířením, 1 big krabice jako komplet verze a teď ještě 1 exkluzivní krabice, aby se tam vešly roličky.) Štěpán by mohl rozjet i nějakou firmu na obalový materiály :-D . Ještě asi navrhnu 8mou verzi, kam by se vešly úplně všechny dohromady, jako Rone Complete Matrjoška edition.

18.10.2019 21:06:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Exclusive box
Pokud by se ten exclusive box odemkl v rámci stretch goalu, pak by to bylo super, protože ty herní podložky chtít budu.

19.10.2019 11:43:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Amazonie
Amazonie
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas