Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zjištování zájmu

Zdravím. Uvažují, že si tuto hru pořídím. Uvažují nad polskou verzi "Gra roku", která má lepší komponenty. Uvažoval jsem nad hromadným objednávkou. Měl by někdo zájem? Pište zde nebo soukromou zprávu a možná by to šlo udělat. Omlouvám se, pokud se zapomenu ozvat, mám teď zrovna před státnicemi, ale hned po nich se určitě ozvu.
20.8.2014 11:19:14

polska edice Gra roku
Tak to bych si pospisil. Portal nejak pred dvema tydny hlasil, ze ma na sklade posledni kus a ten poputuje do archivu. Cert vi, kolik toho zustalo v obchodech.

Jinak tuhle edici mam doma a spokojenost. Nemam sice jak srovnavat s jinymi edicemi Robinsona, ale ve srovnani s jinymi hernimi vydavatelstvimi je kvalita komponent nekde na spici.
Kazdopadne textu tam je hafo moc, nicmene moje herni skupina se s polstinou dokazala docela obstojne poprat (mame jen jednoho "polstinare").

20.8.2014 11:26:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Polska edice Gra roku
Díky za info. Naštěstí podařilo se mi najít nějaký obchůdek, kde na skladu ještě nějaký kusy mají. Takže pokud zájem je, tak by šlo objednat více.

20.8.2014 14:35:41

Cena
a nakolik to vyjde?

20.8.2014 15:47:48

Cena
Cenu tak počítám kolem 1200-1300 + poštovné (pro mně). V ceně je i cena za dovoz z Polska.

20.8.2014 16:44:16

Polské komponenty
Polština je v pohodě, navíc se ukázalo, že v zásadě jsou herní komponenty lépe pochopitelné pro nePoláky ;)

20.8.2014 22:41:50

Vybíráme z Bazaru

Bang + 6 rozšíření
Bang + 6 rozšíření
Akt. cena: 910 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas