Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

postava námořník/námořnice

Vie niekto niečo o vydaní tejto postavy? (alebo je súčasťou rozšírenia?) Hľadal som link na hru pre kamaráta a v jednom online-obchode som pri popise hry narazil na obrázok postavy námorník/námorníčka. Je táto postava dostupná? Inak povedané, prečo je preložená, ak nie je súčasťou základnej hry?
17.6.2016 10:09:14

Ako bych to povedal
Prvně, námořník není součástí základní hry, jako celá řada dalších řekněme drobných rozšíření. Autoři se rozhodli pro tuto hru připravit doplňující herní materiály, které jsou samostatně prodejné. Česká verze hry se už může pochlubit například dvěma scénáři navíc. Přehled těchto rozšíření a jejich popis najdeš v části "O hře". Pokud by tě zajímali další informace jako cena apod. zkus odkaz: http://portalgames.pl/shop/en/robinson-crusoe--adventures-on-the-cursed-island-7/

Víc se dočteš v diskuzích ke hře. Nicméně nevím nic o tom, že by tato postava vyšla i v češtině ???

17.6.2016 11:08:28 | Upraveno autorem (porovnej)

námorník
Ja som teda podľa promo fotiek prepodkladal, že tam je aj námorník, len je pravda, že v pravidlách jeho schopnosti popísané nie sú.

17.6.2016 11:26:47

námořník a další scénaře
stáhnutelné na BGG.

17.6.2016 12:48:59

Myslibor
...ale zrejme nie sú v češtine, nie?

17.6.2016 12:59:22

tu v sekci ke stažení je soubor další postavy a mezi nimi je i Námořník/ Námořnice (v češtině)

17.6.2016 16:51:33 | Upraveno autorem (porovnej)

přijde mi dost slabý...
1 vlastnost se občas může hodit, ale ze 7 her co jsem zatím hrál, jsem řešil vzdálenost jen jednou.

2 vlastnost vypadá zajímavě, ale... je dost drahá, většinou není akce nazbyt pro sběr pokladu a nakonec ještě random v podobě nálezu? Použil jsem dvakrát, jednou spadl do pasti, podruhé našel rum, který přidal 1 odhodlání - super poměr...

3 dle mého jediná užitečná vlastnost, ale jídla nemívám nazbyt...

4 opět vypadá zajímavě, ale... kdyby to alespoň zabránilo zranění, ale reroll? Použil jsem jednou, a stejně mě to zranilo...

Zatím jsem za něj hrál dvakrát sólo a obě dvě hry prohrál. Poprvé mě dostalo počasí, podruhé jsem zemřel hlady už ve 4 kole! Ještě to s ním zkusím, protože jsem měl docela pech, ale zdá se mi pro sólo hraní opravdu slabý...

edit: tak na třetí pokus přeci jen úspěch... Neměl jsem tolik smůly jako prve, ale jinak s vlastnostmi pořád stejné... 1. jsem nepoužil ani jednou, 2. použil jsem ji jednou a přinesla mi "mapu k pokladu" (úsměvné, vzhledem k tomu, jak se vlastnost jmenuje) a ta dalekohled, který jsem již nepotřeboval (ostrov plně objevený) a rapír +2 zbraň, což už jsem také nepotřeboval - to Pátkovy nálezy byly podstatně lepší - staré oblečení a bič... 3. použil jsem 2x nebo 3x, ale zbylo mi do konce hry - snad jedno jsem snědl 4. použil jsem jednou a stejně mě to zranilo i přes reroll... Prostě slabčák... alespoň na sólo...

3.9.2017 10:50:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Racing Hedgehogs - Závodící ježci
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas