Proroctví - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Z-Man Games
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Útok na sféry

...rozumím tomu dobře, že útočit na sféry mohu místo pohybu? /tzn., že v jednom tahu nemohu dojít např. na pláň a potom z ní zaútočit na sféru, ale musím tam už stát a potom ve svém tahu místo pohybu zaútočit.../
25.2.2014 13:33:58

IN

Re:
Ano, hráli jsme to tak

25.2.2014 13:45:07

IN
děkuji...já jsem to teď po několika letech vytáhla a hrála jsem to asi blbě - došla jsem tam, kde to bylo blízko do sféry /jedna z dvou přiléhajících/ a zaútočila...ale to jsem se měla nejprve tom tahu /kdy jsem došla/ vypořádat s těma potvorama, na místě kam jsem došla a v dalším tahu teprve zaútočit na sféru...

25.2.2014 13:58:04

:-))
Přesně tak,musíš zdolat nejdříve setkání na tom poli...

25.2.2014 14:46:35

vance
...já jsem si říkala, že to je celkem brnkačka, dostat se k artefaktu, ale ono, když se člověk utká ještě s nějakou tou příšerkou cestou do sfér, tak to je pak jiný kafe :-)

25.2.2014 14:50:58

Jasně...
...pokud je tam zrovna Alter Ego a hrdina jde do sfér nabušenej...má smůlu:-))

25.2.2014 16:17:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Jen pro doplnění
Jen bych doplnil, že bojovat musíš při vstupu na toto políčko (např. pláň). Další kolo z něj můžeš zaútočit na sféry, i když jsi nestvůry na daném políčku neporazila. Když už na políčku "před" sférou stojíš, můžeš prostě ignorovat všechny karty, které na něm jsou, a místo pohybu útočit na sféru. Ale to je asi jasný.

17.7.2014 13:45:59

Vybíráme z Bazaru

Nebe v plamenech + Promo a UFO
Nebe v plamenech + Promo a UFO
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas