Pax Romana - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 600 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

výroba

Zdravim, všechny příznivce, především majitele této hry. Jsem ochoten vše si vyrobit, ale potřeboval bych oskenovanou či nafocenou verzi. Byl bych rád třeba kdyby mi jí někdo ukázal a já si jí mohl vyfotit. Děkuji a omlouvám se za copy. Přiznám se, mám 60% originál her a 40% vyrobenejch(baví mě to).
20.2.2012 22:18:02

JohnKeating
ahoj. na rovinu, hru mám, patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy hrál a chci, aby ji hrálo co nejvíc lidí, aby se u ní bavili, šířili ji, měli ji rádi, mluvili o ní a věnovali jí pozornost, kterou si zaslouží. A právě proto ti ji ke zkopírování nedám. Čeká se na dotisk, chybí necelá stovka bláznů, kteří by si ji objednali a vydají ji znovu. Je jasné, že vlastní verzi nechceš dělat kvůli tomu, že bys chtěl ušetřit. Velká mapa a spousta žetonů hovoří proti tomu (pokud chceš, aby to trochu vypadalo). Máš možnost přispět k dobré věci a objednat hru na GMT stránkách v p500 sekci. Kdyžtak rád poradím jak na to.

PS: Kdybys byl tvrdohlavý, klíčové slovo je Vassal.

20.2.2012 22:41:58

kandelabr
jsem už na čekačce....PS: opravdu ty hry nevyrábim z důvodu ušetření...pokud znáš starou verzi hry Bitva na polích pelenoru či Hobit (PS: figurky dělané z olova), tak to tě vyjde na dvakrát levnější si to koupit, ale tam jde o tu zábavu..Teď už jsem sehnal všechny věci jen přelouskat pravidla...já chci tu hru hrát ještě než mi dojde originál...

20.2.2012 22:58:22

johnkeagting
A odkud vlastně jsi? V praze a brně a snad i v ostravě jsou blázni, co ji mají. :)

20.2.2012 23:00:24

elenistar
z okolí Prahy, ale jak tak koukám po netu a tady, tak se to dá vyrobit v pohodě, jen ted přeložit ten návod...

20.2.2012 23:05:59

kandelabr
jak si myslel to poslední s tim klíčovym slovem? :)

20.2.2012 23:18:44

JohnKeating
Další klíčové slovo je Google.

EDIT: V souvislosti s tím Vassalem.

20.2.2012 23:24:48 | Upraveno autorem (porovnej)

havelock
JJ najde se tam vše, ale kdyby si to chtěl někdo vyrobit, tak at vleze přímo do GMT - tam je mapa, scénáře, pravidla a tady jsou ty žetony...

20.2.2012 23:29:52

Vybíráme z Bazaru

Zvířata V kostce
Zvířata V kostce
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas