Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 363x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinace ČJ (základ) + AJ (rozšíření)

Ahoj,
mám český základ hry, a přemýšlím o tom zda vydržím čekat až se vydají česky i rozšíření.

Pokud by se (z vedlejšího vlákna) podařilo přeložit celou appku (pro mé spoluhráče by mohla být scénáře v aj problém) dalo by se využít věci z rozšíření a hrát následovně: Appka ČJ, základ ČJ a rozšíření AJ.

Má někdo zkušenosti a přehled toho co by mohlo být problém při téhle kombinaci?

Jediné co mě napadá, že bude chvilku trvat poznat jaký předmět vám aplikace zadala protože kartičky věcí budou v aj (ty z rozšíření) a v aplikaci budou české názvy.

Může člověk narazit ještě na něco?

Díky za zkušenosti a názory :)
29.3.2018 09:54:25

Lala
Jak rikas, tak ti ve scenari budou vyskakovat kombinace anglickych a ceskych vet. Cekal bych vety typu you found "pistole" common item :). Obcas se ti objevi odstavec v cestine obcas v anglictine, treba pokud nejake monstrum z rozsireni se zaradi do scenare ze zakladu, tak jeho utok bude anglicky. Ja mam zkusenost s hranim aj verze s ceskou aplikaci a jedine je, ze se obcas musis zamyslet, co je jak prelozeno.
___
redaktor Deskofobie

29.3.2018 10:59:46

Bohužel musí jít pryč..:(
Mě se stává, že mi cz appka ukazuje jiné karty než jsou v aj verzi. Nevím jestli je to má chyba. Holt musí jít pryč. Nyní je v bazaru, snad se ho někdo ujme..:)

4.7.2019 20:56:17

CzechWin
Jak jiné karty? Není to dané jen variabilitou scénáře? Je fakt že s českou appkou nehraju, překlad mi nesedl, takže sám s tím zkušenost nemám

4.7.2019 21:51:54

.
Na začátku mi appka dá karty, které ale za boha nemohu najít v krabici.

4.7.2019 22:18:04

?
To nedava moc smysl...

4.7.2019 22:21:18

.
Na začátku si mám vzít pár karet, které mi určí aplikace. Některé z nich nemohu ale najít. Jestli není problém v AJ krabice X CZ appka. Nebo mě napadlo jestli tam nemám zapnutý ten conversion kit.

4.7.2019 22:45:07 | Upraveno autorem (porovnej)

PM

Které karty nesedí
to CzechWin - hele jestli chceš hoď sem nějaký příklad karet které nesedí a já se ti na ně podívám do své CZ krabice a popíšu ti co na nich je za obrázek a třeba se ti je v anglické verzi podaří najít. Mám i conversion set, který Blackfire teď přidávalo do nového reprintu, ale předpokládám že v tom u tebe problém nebude, protože conversion kit byl součástí už původní anglické verze. Co mě ještě napadá, nemáš v aplikaci zapnuté nějaké rozšíření, které nemáš? Že by to byla nějaká karta z rozšíření? I když si nemyslím že by ti to takovou kartu dalo jako startovací.
Jestli chceš, tak mi napiš PM ať zbytečně nepíšeme do diskuze.

4.7.2019 23:15:09

...
Nám se teď o víkendu stalo, že jsme hráli Útěk z Innsmouthu a měl jsem některý pokyny appkou v angličtině. Hráli jsme základ + Recurring Nightmares + Suppressed Memories. Bylo to nepříjemné a stalo se to asi 3x za hru, naštěstí s námi byl celkem dobrý angličtinář a flavour text přeložil.

5.7.2019 16:53:30

PM

Cz a angličtina
Tohle se nám stalo taky, tzn mám kal nightmares tak memories a když se nasazovala v prvním scénáři příšera z rozšíření, tak nám to ukázalo text v angličtině. Ale celý text, nestalo se mi že by mi to při počátečním výběru nabídlo anglickou kartu jak se píše v příspěvku níže...

5.7.2019 16:57:48

Chybějící čeština
Je to zcela logické, že byl u těchto dvou rozšíření text v angličtině. Ty rozšíření v češtině nejsou a Nekro, který dobrovolně překládá apku se k tomu nedostal. Pokud nemám pravdu, tak ať mě prosím opraví ;)

5.7.2019 23:07:53

Mitogar a PM
Nazdar, len rýchle upresnenie. Je to už dávno preložené, len korektora sme zohnali cca o polroka neskôr, tak poprosíme strpenie a hneď ako bude korektor hotový odošleme BF/FFG. Najprv sme uprednostnili nové scenáre aby bol viditeľní výsledok. Teraz sa maká na core súbore(príšery, útoky atď.) Ale ak by bol ochotný korektor môže pomôcť :)

8.7.2019 07:38:01

Nekro
Posílám tisíceré díky. Třeba díky tobě nebude mít BF tak velké náklady pro tvorbu rozšíření a dočkáme se jich co nejvíce.

Člověk vždy může snít.. :D

8.7.2019 08:25:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Nekro
Díky moc. Buď blahoslavený ty i korektor! :)

8.7.2019 10:36:41

MichyX a Edison

Ďakujeme za podporu, veľmi si to vážime.

Čo sa týka rozšírení, ak som to dobre zaregistroval, tak preklad apky je najdrahší z celej lokalizácie, takže snívať môžme :)

9.7.2019 10:28:55

aktuální stav překladů v appce?
Můžu se zeptat, jaký je aktuální stav? Ve vedlejším vlákne je seznam přeložených scénářů, podle kterého to vypadá, že je snad česky v appce úplně všechno, tak si to chci potvrdit, jestli jsem tomu třeba jen špatně nerozuměl.

17.3.2021 13:16:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

CEYLON - CZ PRODEJ
CEYLON - CZ PRODEJ
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 8 hodin

Offcanvas