Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The Dunland Trap

Toto dobrodružstvo mi dáva pekne zabrať. Najprv je problém sa vyzbrojiť, lebo každé druhé kolo musím zahodiť všetky karty z ruky. V ďalšej časti keď som povedzme vyzbrojený a mám zopár spojencov, tak si môžem ponechať len jedného, a doplnky s vlastnosťou item a mount musia ísť tiež preč. V poslednej časti som v stretnutí minimálne s 1 nepriateľom s útokom 5.
Skúšal som lacných obrancov s Éomerom, ale v závere sa nemusia dostaviť na ruku. Silného obrancu môže byť problém vyzbrojiť. Stojí to viac času a vtedy hrozí, že pride zrada ktorá si sadne na hrdinu, alebo na quest kartu a pomaly udeľuje zranenia.

Ako máte skusenosti vy s týmto scenárom?
18.10.2016 18:56:06

Dunland trap
Už je to nějaká doba, co jsem tenhle scénář hrál, ale vyplatí se prohlídnout doplňky, které nespadají do oněch kategorií. Steward of Gondor a Unexpected Courage se určitě dají použít a hlavně pro vyzbrojení by měly (pokud si dobře pamatuju), fungovat Dunadanské doplňky z prvního cyklu pro sféru velení.

18.10.2016 22:56:35

stratégia
Už som na to najal trestné komando z Roklinky v zostave Glorfindel (spirit), Elladan a Elrohir. Hlavne začiatok scenára si vyžaduje dobré rozhodnutia. Toto dobrodružstvo sa mi moc páči. V sólo hre je to výzva.
Už čoskoro na vašich obrazovkách. :)

19.10.2016 16:22:06

had

odpověď
Díval jsem se do svých poznámek ze hry.
Tradiční balíky se moc neosvědčili - např. s Outlands výhra až na popáté, Caldaras deck úplně bez úspěchu.
Bez problémů jsem to několikrát odehrál s lízacím balíkem - Beravor, zelený Aragorn a Milronde. Celé postaveno na dvou alících Saruman a Gandalf a na doomed kartách.
Jinak ještě Elfové - Galadriel, Elrond, Celeborn - také bez potíží. Ti jsou takoví silní a relativně univerzální - hraji s nimi i celou ságu.

21.10.2016 09:24:33

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v Kostce + Hrdina v kostce Bestiář
Hrdina v Kostce + Hrdina v kostce Bestiář
Akt. cena: 833 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas