Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra za Saurona

Napadla me takova mozna blbost, mozna ne.
1 hrac hraje beznym zpusobem za hrdiny podle pravidel.
Druhy hraje za Saurona, ma v ruce (rekneme) 5 encounter karet a pokazde, kdyz se bere karta z vrchu baliku, tak mu ji misto toho da Sauron z ruky dle sve volby. Cilem Saurona je maximalne hrdinum zatapet vhodnu volbou encounteru, ktere ma v ruce. Sauron dobira do ruky pokazde, kdyz da kartu do hry do poctu 5.
No muselo by se to domyslet a asi hrat jen na lehcich questech, aby meli hrdinove vubec sanci. Ale zas prave ty lehke questy, ktere clovek projde jak nic, by se timto mohly okorenit a stat se zabavnejsimi.
Co myslite? Muzete to nekdo klidne zkusit, ja nemam partaka, hraju sam.
17.4.2012 14:22:46

Taky jsem nad tím kdysi přemýšlel
Dle mne je tato varianta nehratelná, stačí abys mu potom házel samé lokace a on to zkrátka neuhraje. Hra za Saurona by tím byla neúměrně jednoduchá ke hře za hrdinu.

Tato situace by šla ošetřit formou, že to co zahrál minulé kolo (myslím typ, jednotka, speciál, lokace) by nesměl v dalším kole zahrát.
Z ruky by mohl hrát i shadow efekty, ale to už by bylo myslím úplně zabité.

Ovšem hra je už sama o sobě docela těžká takže si myslím že by to byl spíš jednostranný masakr. Zkusit se to ale může..

18.4.2012 08:08:55

.
To by mne spíš zajímalo, jestli časem jako u MECCG, zavedou hraní za "temnou" stranu.

18.4.2012 08:20:31

obtiznost
Jako u questu typu Dol Guldur/Return to Mirkwood by to byla pro hrace marnost nebo by se to muselo nak doresit, to je jasne. Ale u questu jako Passage Through Mirkwood, ktere jsou pro zkusene hrace prochazka ruzovou zahradou by se to zkusit dalo. Pripadne kdyz hrajou 2 hraci za hrdiny, tak obtiznost hry taky dost klesa.
Asi by to cele bylo spis pro zkusenejsi hrace za hrdiny, aby meli sanci.
Na to, ze by Sauron hazel jen lokace, samozrejme by clovek musel byt pripraven, tak vysadis Northern Trackera a pohoda. Treba s mym aktualnim balikem bych takoveho Saurona jen uvital :-)

18.4.2012 08:53:40

Možná je to už pasé
Ale napadlo mne že by bylo zábavné hrát za saurona tak, že by na začátku měl 5 karet, a každé kolo by si lízal tolik karet kolik je hráčů. A mohl by zahrát tolik setkání jako je hráčů. Jasně to je logický. Ale, efekty stínu by mohl hrát taky z ruky, v tu chvíli by se dělo to, že mu karty docházejí. Umím si přectavit ty zábavné situace.
"Hraješ stín?" "Eeee. Ne. Šetřim!"

16.3.2016 17:45:03

Ak máš
"problém" s nízkou obtiažnosťou niektorých scenárov, odporúčam Nighmare decky ;-).

16.3.2016 21:09:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Wolrd of Tanks RUSH
Wolrd of Tanks RUSH
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas