Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra v jednom vs. Ve dvou.


Jak je to s hratelnosti v jednom hráči?
3.2.2018 19:52:01

Super
Nejlepší hra pro jednoho hráče, kterou jsem zkusil. Jen dvě poznámky:
- nevyužiješ obránce a střelce
- 3. scénář v základu je v jednom nehratelný, sejme tě hned první kolo (možná, kdyby se sešly dobře karty, tak by se to dohrát dalo, ale to nepovažuji za plnohodnotnou hru)

3.2.2018 22:11:13

kelderek
Já hrávám v jednom s dvěma balíky, tam pak využiješ i ty mechaniky, které pracují jakoby s druhým hráčem, ale už je to zas samozřejmě náročnější na uhlídání všeho. Ale i s klasickým single hraním s jedním balíkem je to taky fajn.

3.2.2018 22:38:20 | Upraveno autorem (porovnej)

solo

Ja myslim ze solo hra zvysuje obtiznost scenaru, ale nehratelne to rozhodne neni. Ja jsem treba ten posledni scenar dal solo uz nekolikrat a to bez rozsireni a mam jen jeden core set. Ale obecne v teto hre jde o to, ze vylepsujes svuj balik tak dlouho, dokud scenar neporazis a to nemusi byt pro kazdeho.

4.2.2018 11:52:10

schizo mod
Zasadne hraju v jednom hraci se dvema baliky zaroven. Jednak to umoznuje vyuzit vsechny mechaniky a jednak je vetsi sance hrat karty vsech barev. Doporucuju vsemi deseti.

4.2.2018 13:51:40

solo
LOTR LCG je moje nejoblibenejsi solo hra. Hraju ciste zajeden balik a je to perfektni. Musim ale pridat info, ze mam hru v anglictine a vlastnim do ni prakticky vsechno, takze moznosti, jak poskladat balicek a porazit prakticky cokoliv mam oproti ceskym kartam opravdu nekonecne vetsi.
A osobne bych nerekl, ze ciste solo je neni obecne tezsi, je to hodne zavisle na scenarich. Nektere jsou delane pro lehci solo, nektere jsou delane pro lehci 2-4 hru. Nektere scenare obsahuji tolik karet, ktere tahaji z baliku dalsi karty podle poctu hracu a ty dalsi karty se opet muzou retezit, takze najednou misto 3-4 karet tahate karet 12 a solo hrac se dobre bavi :-)

4.2.2018 20:08:16

Vybíráme z Bazaru

Batavia
Batavia
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas