Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Heirs of Númenor v češtině

Na internetu jsem objevil zprávu, že výjde další velké rozšíření ... víte někdo víc ?
20.6.2016 21:48:57

...
Blackfire - svět her a zábavy
2 červen v 2:05 ·
Měli jste strach, že je karetní Pán prstenů mrtvý? Přinášíme klid do vašich duší sdělením, že chystáme lokalizaci další deluxe expanze - Heirs of Númenor. Vyrábět by se měla na přelomu srpna a září, ale jak známe FFG, není to úplně 100% slíbitelné. Je trochu škoda, že v produkčním plánu zatím nemají celý navazující cyklus šesti dalších balíčků, ale snad se taky časem dočkáme.

20.6.2016 22:10:03

...
omylem duplikát

20.6.2016 22:10:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Prosím vás, zde jsem nenašel, ale jsou někde udělané přelepky na karty na toto velké rozšíření? Dědicové Númenoru. Ke koupi v češtině už není, ale malé balíčky ano. Neví někdo prosím o tom, jestli nejsou přelepky? Četl jsem, že jsou některé rozšíření/cykly přeloženy, ale vlastně jsem našel snad jen první dva (které jsou vydány i u nás), a naopak jsem nikde nenašel seznam toho, co by mělo být přeloženo. Jestli nic víc než je v sekci ke stažení, tak to jsem myslel, že toho komunita přeložila více. Jde mi fakt jen o to rozšíření Dědicové Númenoru, ať si mohu koupit těch šest balíčků.

Díky moc za info.

5.11.2021 19:54:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Přidávám se k prosbě o lokalizaci rozšíření Dědicové Númenoru, stačila by i nafocená přední strana karet, aby jsme byli schopni hrát i anglickou verzi. Česká je už nedostupná.

díky

8.8.2022 19:55:28

Vybíráme z Bazaru

Machi koro CZ + rozsireni Velkomesto
Machi koro CZ + rozsireni Velkomesto
Akt. cena: 1690 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas