Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Battle of Lake-town

Nevíte, kde se dá tento scénář koupit?
11.9.2012 12:32:52

2 raia:
Zatím pouze na zámořském ebayi od těch co se zúčastnili Gen Conu, ale brzy půjde v zámoří do prodeje jako Print on Demand rozšíření čili se jistě na podzim dostane i k nám. Je to shodná situace jako loni se scénářem Massing at Osgliath.

11.9.2012 12:52:31

2 DaViD82
Díky

11.9.2012 13:40:03

had

Smak
Byt vami, tak bych na to moc nechvatal. Mam ho naproxovany a nekolikrat jsem si zahral a je to docela beznadej. Ale do sbirky dobry.

11.9.2012 13:56:36

had

vitezstvi
Po nekolika solo hrach mi bylo jasne, ze v solo hre s dosud vydanymi kartami do decku neprorazim, takze jsem se venoval tomuto questu s dvemi decky. Dnes jsem konecne v patem kole Smaka zdolal za celkem 144 bodu. Decky Beravor, Frodo, Eowyn a Boromir, Imrahil a reznik Gimli. Ve vitezne hre byla rozhodujici hlavne rychlost, quest 1 jsem prosel za prvni kolo, ve druhem jsem si dal 8 tokenu na dvojku, dalsi dve kola jsem snizoval damage na meste a Smakovi nasazel 12 damage. V patem kole mi jeste treachery se Smakem zabili Froda a Beravor, ale pak dostal konecne na frak.

25.9.2012 20:48:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Preklad
V sekcii "Ke stažení" je k dispozícii preklad kariet The Battle of Lake-town v grafike. Užite si ho a želám všetkým krásne Vianoce.

20.12.2015 06:23:51

Lake Town
Díky za překlad v grafice.

20.12.2015 09:30:34

sólo hra s dostupnými kartami v čase vydania scenára
Skúšal to niekto sólo restricted? Had, Greyhound, prípadne ďalší, aké máte skúsenosti s týmto dobrodružstvom s odstupom času?
V 2 hráčoch to mám víťazne zahrané niekoľko krát. Sólo je to tvrdý oriešok keď používam len 1.,2.cyklus a 1.sága rozšírenie Hobita. Jeden z pokusov bol Frodo, Glorfindel (spirit), Elrond+Vilya. Lacný spojenci pod zub drakovi, a Vilya sype do hry drahých spojencov. V prípade potreby nebránený útok cez Froda. Nikdy som to nedohral víťazne.
Ako to hráte? Bránenie hrdinom, alebo spojencami?

19.2.2016 21:44:29

Vybíráme z Bazaru

Glory: A Game of Knights (CZ)
Glory: A Game of Knights (CZ)
Akt. cena: 540 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas