Osadníci z Katanu

xxxxxxxxoo hodnoceno 1505x (Seznam vlastníků)

Osadníci z Katanu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Klaus Teuber
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

grafika hry

ahoj :) chtel bych se zeptat na nové výtvarné zpracování od Michaela Menzela :)
Je ted v tom novem vydani s plast. figurkami? nebo tak je to starsi.. ? strasne se mi lidi od michaela :) ale nekde jsem cetl ze to je jen sberatelske vydani.. diky :)
18.3.2012 12:14:40

twix
Sběratelská verze je z roku 2005 a sběratelské je na ní to, že je 3D. Současná edice s artworkem M. Menzela je naprosto standardní (ale naprosto nádherná) hra s plastovými figurkami. Nejvíc se mi líbí ty detaily na jednotlivých políčkách surovin. Uáá, kdyby to nebyla už stokrát překonaná hra, tak bych si jí možná i koupil.

18.3.2012 13:00:27

ad Havelock - překonaná hra
Jenom taková malá poznámečka. Vůbec nesouhlasím, že jsou Osadníci "stokrát překonaná hra". Je to jedna z nejinteraktivnějších a přitom jednoduchých her, které znám, kdy jsou díky perfektnímu obchodování ze surovinami zapojeni všichni hráči i mimo svůj tah. Právě u Osadníků nemůžu říct, že je to překonaná hra a zůstane vždycky evergreenem, který si vždycky rád zahraju.

18.3.2012 18:19:47

kren
Tu hru mám taky docela rád (s rytířema) a rád si ji zahraju, ale v dnešní uspěchané době plné dechvyrážejících her jsou pro mě osadníci svojí jednoduchostí a silnou dávkou náhody až příliš moc dlouhý filler s poměrně málo možnostmi. Zahrát si a zapomenout. Nic, co by se vrylo do paměti.

18.3.2012 19:16:52

dotaz ohledne krabice
Chtel bych se zeptat jakej je rozdil obsahu hry/grafiky mezi krabici kde je ilustrace jen cesta, pole a vzadu mesto(tak jak to je tady na zatrolenkach) a krabici kde je ilustrace jak osadnik tahne vuz a jde vedle nej zena jinak je to podobne... :) diky

19.3.2012 18:57:00

twix
1. varianta je "starej plast"
2. varianta (muž s vozíkem) je "novej plast" s Menzelovými ilustracemi.

19.3.2012 21:31:13

o k :)
dekuju :)

19.3.2012 22:09:09

bazar
tak snad se s pasinem domluvim a predame si to :)

19.3.2012 23:32:32

Vybíráme z Bazaru

Tindaya
Tindaya
Akt. cena: 678 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas